Linki do sobotniej kawy #37

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
monika-1 monika-1
Owner
6 items   1 followers   0 votes   26 views

Linki do sobotniej kawy #37

Sep 10, 2016 - blog.landingi.pl - 3
Case study - landing page

W artykule 6 powodów, dla których potrzebujesz landing page pierwszą z wymienionych przeze mnie przyczyn było to, że potrzebujesz go w momencie, gdy ruszasz z nowym projektem. Dla młodego biznesu stworzenie landing page’a jest zdecydowanie szybsze i tańsze niż budowanie tradycyjnej strony www. Gdy ruszasz z projektem nie masz w zasadzie żadnej pewności czy Twój…

Sep 10, 2016 - youtube.com - 3
Audyt UX / UI TeatrDlaWas.pl :: WebTrendy, Dawid Tkocz

Kolejny audyt za nami. Głos już jest chyba ok, a reszta ... ? Oj tam oj tam... #JanuszYouTubeWraca! Link do projektów: https://marvelapp.com/2cf8c27/screen/1...

Sep 10, 2016 - olagosciniak.pl - 3
Facebook nie ładuje miniaturki udostępnionego wpisu lub strony?

Chcesz udostępnić swoją stronę WWW na Facebook'u i wygenerowany podgląd jest daleki od Twoich oczekiwań? Nie martw się jest na to proste rozwiązanie!

Sep 10, 2016 - medium.freecodecamp.com - 2
Live asynchronously.

Last year I turned off all my notifications. I stopped booking meetings. I started living asynchronously.

Sep 10, 2016 - liczysiewynik.pl - 3
5 zasad, dzięki którym zaistniałem | Liczy się Wynik

Dzisiaj będzie o tym, jakie zasady w ciągu kilku ostatnich lat sprawiły, że zaistniałem i całkiem nieźle sobie radzę.

Sep 10, 2016 - jakzdrowozyc.pl - 4
7 błędów, które popełniają ludzie jedząc w pracy

Zastanawiasz się co jeść w pracy? Przeczytaj o najczęściej popełnianych błędach. Podpowiadamy jak je naprawić i pokazujemy nasz sposób odżywiania.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dopisz się, aby otrzymać ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także powiadomienia o każdym nowym wpisie na blogu!

Zobacz także