Linki do sobotniej kawy #81

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
monika-1 monika-1
Owner
5 items   1 followers   0 votes   18 views

Linki do sobotniej kawy #81

Aug 19, 2017 - klosinski.net - 3
Jak skupić się na jednym zadaniu? 6 sposobów na koncentrację – Jacek Kłosiński

Na pewno znasz to uczucie kiedy siadasz do pracy, ale co chwilę rozprasza Cię jakieś powiadomienie, hałas albo kolega z biurka obok.

Aug 19, 2017 - polszczyzna.pl - 3
Dlaczego w e-mailach nie wypada się witać?

Czy forma „dzień dobry” sprawdzi się, jeśli odbiorca odczyta wiadomość w środku nocy? Omawiamy formy grzecznościowe w e-mailach...

Aug 19, 2017 - nowymarketing.pl - 0
Nie taki bot straszny… jak go programują - NowyMarketing

O botach znów zrobiło się głośno, kiedy pojawiła się ich nowa funkcja: odpowiadanie na komentarze. Jednak, zacznijmy od początku.

Aug 19, 2017 - rysujefejsbuki.pl - 1
Social media - kogo obserwować?

Widziałem już wiele zestawień pt. "kogo warto obserwować". Postanowiłem zebrać wszystko z Polski w jednym miejscu (jeśli według Ciebie coś przeoczyłem, to

Aug 19, 2017 - sprawnymarketing.pl - 0
Analityka internetowa dla marketerów - 11 najważniejszych trednów

Jak wykorzystywać narzędzia analityczne oraz usprawniać procesy zbierania i przetwarzania informacji? Szymon Słowik przedstawił 11 najważniejszych trendów..

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dopisz się, aby otrzymać ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także powiadomienia o każdym nowym wpisie na blogu!

Zobacz także

  • www.kasiaekiert.pl

    Super zebranie, na prawdę istotnych i ważnych artykułów z tamtego tygodnia 🙂