Jak podnieść swoje kwalifikacje w miesiąc?

Zawsze, kiedy słyszę, że ciężko jest w dzisiejszych czasach o pracę czy o zlecenie, to mam ochotę przewrócić oczami. Ja uważam, że pracy jest w brud – tylko ludzi wykwalifikowanych ciężko znaleźć. Żyjemy przecież w super czasach – w internecie można znaleźć mnóstwo BEZPŁATNYCH kursów, szkoleń, webinarów, prezentacji i praktycznie w miesiąc czasu poszerzyć swoją wiedzę oraz podwyższyć umiejętności. A co jest w tym wszystkim najlepsze? Że nie musisz nawet wychodzić z domu! Możesz wygodnie siedzieć w piżamie, z ciepłą herbatą i kotełem (albo piesełem) na kolanach. I możesz przerwać sobie w dowolnym momencie, kiedy zgłodniejesz..A jednak CVki, jakie wysyłane są do firm są czasem tak bezmyślne, że ręce opadają. Dochodzę do wniosku, że niektórym ludziom się po prostu nie chce i chcieliby mieć wszystko podane na tacy.

 

Celem mojego dzisiejszego postu jest udowodnienie, że wiedzy dostępnej za darmo jest ogrom – wystarczy po nią sięgnąć. Poniżej znajdziesz linki do 12-tu przypadkowo znalezionych (bez większego wysiłku) darmowych szkoleń w temacie marketingu, sprzedaży, blogowania oraz prowadzenia własnego biznesu. Zachęcam do przejrzenia i obejrzenia przynajmniej części z nich. Ja osobiście bardzo chwalę sobie wiedzę, którą wyniosłam z książek i z tego rodzaju szkoleń online. Bardzo mi się ona przydała i dzięki niej większość rzeczy w mojej firmie potoczyła się po mojej myśli.

 

Mała podpowiedź: Jeśli ukończysz dowolne szkolenie online, wpisz je sobie do CV. Twój pracodawca lub zleceniodawca doceni fakt, że samodzielnie próbujesz zdobywać wiedzę

 

Jeśli znasz inne, równie ciekawe szkolenia online, koniecznie dodaj je w komentarzu pod wpisem!

 

 

1. 5 etapów aby podwoić sprzedaż w Twojej firmie w 30 dni

 

2. Webinary dla kreatywnych

 

3. Napisz tak 3 artykuły na blogu, a dorobisz się 100 osób, zainteresowanych Twoim produktem lub usługą

 

4. Jak w 90 dni zaistnieć w internecie?

 

5. Jak szybko, tanio i skutecznie zbudować dochodową listę wartościowych adresów e-mail i zacząć zarabiać w internecie

 

6. Kurs WordPressa

 

7. How To Run A Highly Profitable Coaching Business

 

8. VAT w spółce Limited

 

9. Kurs tworzenia strony od zera w HTMLu

 

10. Podstawy Photoshopa CC

 

11. E-mail marketing: Jak pisać skuteczne tematy emaili.

 

12. Jak zdobyć uwagę klientów w social media?

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

 

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także