Linki do sobotniej kawy #11

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 

6 items   1 followers   0 votes   225 views
Mar 11, 2016 - annagorecka.eu - 20
Kobiecy Biznes w Anglii – 5 największych obaw i lęków - Anna Górecka

Kobiecy Biznes w Anglii - od czego zacząć spełnianie marzenia o własnej firmie. Jakie są nasze największe obawy i lęki z tym związane

Mar 11, 2016 - veganisland.pl - 17
15 sposobów jak płacić mniej za zakupy

Liczyliście kiedyś ile tak naprawdę wydajecie pieniędzy na zakupy spożywcze? Niektórzy z Was z pewnością tak, ale większość zapewne nie, bo na samą myśl

Mar 11, 2016 - czasglammam.pl - 18
ZWIĘKSZ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ W 25 MINUT!

Technika Pomodoro to metoda zarządzania zadaniami, którą możesz zacząć stosować choćby w tej chwili. Pomaga ona skupić się zadaniach i zminimalizować

Mar 11, 2016 - workitgirl.pl - 18
Inwestycje w karierę, które kosztują mniej niż para butów!

Gdy przeglądałam ogłoszenia o pracę, jedna z pierwszych rzeczy jaka rzucała mi się w oczy, to wymagana dobra albo bardzo dobra znajomość Excela. A teraz przyznaj się, jaki jest Twój poziom znajomości tego programu? Zakładam troszkę w ciemno, że raczej podstawowa. Ale co najlepsze, można dość szybko nauczyć się go obsługiwać. A w jaki sposób? Możemy spróbować nauczyć się same, za pomocą podręczników, czy internetowych kursów, ale też możemy poprosić jakieś naszego znajomego, który za drobną opłatą albo dobrą kawę z ciastkiem wprowadzi nas w świat regułek Excela. Istnieje również wiele kursów stacjonarnych, głównie w większych miastach, ale wiążę się one z pewnymi, nieco większymi kosztami.
Oczywiście Excel jest tylko przykładem. Tak naprawdę, możesz w ten sposób nabyć inny ciekawe umiejętności, od obsługi programów graficznych typu Corel, Photoshop, poprzez podstawy fotografii, czy gotowania, na szyciu kończąc. Jak już nabędziesz podstawową wiedzę (którą możesz wpisać w swoje CV), działaj dalej. Udoskonalaj swoją umiejętność. Pogłębiaj swoją wiedzę, a może po pewnym czasie i z odpowiednią dawką determinacji, to inni będą prosić Ciebie o naukę.

Mar 11, 2016 - biznesoweinfo.pl - 19
Jak zarabiać na polecaniu książek? Przegląd programów partnerskich - BiznesoweInfo.pl

Zarabianie przez polecanie czytelnikom bloga książek to jeden z przyjemniejszych sposobów zarabiania. Ty dzielisz się dobrą treścią, czytelnik poznaje dobre książki, księgarnia ma zysk – wszyscy wygrywają.

Mar 11, 2016 - mamstartup.pl - 18
Nic tak nie motywuje jak głód. I strach przed bankructwem – Stefan Batory (Booksy, iTaxi)

Jak motywuje się Pan do działania? – Przypominam sobie problemy finansowe, głód z lat 2001-2003 i jedzenie ziemniaków przez 6 dni w tygodniu – mówi nam Stefan Batory, współtwórca iTaxi i Booksy.

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także