Linki do sobotniej kawy #12

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 

Mar 18, 2016 - arkadiuszszczudlo.pl - 9
Jak uniknąć 8 największych błędów prawnych, które popełniasz w swoim biznesie? - Arkadiusz Szczudło

Przedsiębiorca prócz świetnego pomysłu potrzebuje także wiedzy o prawie. Zobacz, jakie błędy popełniają inni, żebyś sam ich nie powielał.

Mar 18, 2016 - wakeup-world.com - 10
The Top 15 Lies You're Being Told About Health and Mainstream Medicine

Do you ever question what doctors, nutritionists, institutions and even science tells you about your health, food, environment and lifestyle? You should...

Mar 18, 2016 - klinikaecommerce.pl - 11
3 kluczowe obszary jakie należy mierzyć w sklepie

Klinika E-commerce zaprasza do zapoznania się z branżowymi artykułami. Wiele ciekawych i profesjonalnych porad!

Mar 18, 2016 - nusii.com - 11
How to Turn a Potential Prospect into a High Quality Lead - Nusii: Proposal software for creative professionals.

Stop wasting your time on prospects that may never go anywhere. Learn how to find ones that will turn into high quality leads today!

Mar 18, 2016 - simplywe.pl - 10
Co przed nami ukrywają, żebyśmy umierali na raka - cz. 1

Dlaczego stare skuteczne metody na raka, stosowane przez naszych przodków, poszły w odstawkę? Dlaczego pewne plemiona ciągle je stosują i nigdy nie dotknął ich problem nowotworów?

Mar 18, 2016 - medium.com - 11
12 Lessons of Waking Up at 4:30 a.m. for 21 Days — Life Hacks for Business

If it works for me, maybe it works for you!

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także