Linki do sobotniej kawy #13

artykuły marketingowe i biznesowe

Dzisiaj niestety nieco później, nie o 9-tej jak co tydzień (wyjątkowo ponieważ są święta i mam więcej na głowie), nowe linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   2 votes   168 views

Linki do sobotniej kawy #13

Mar 26, 2016 - youtube.com - 10
Film o witaminach - napisy PL

Andrew Saul mówi, że specjalistą numer jeden w medycynie ortomolekularnej jest Abram Hoffer, specjalistą numer dwa Robert F. Cathcart, specjalistą numer trzy...

Mar 26, 2016 - arkadiuszszczudlo.pl - 11
Ochrona nazwy i marki firmy bez rejestracji znaku towarowego + PDF - Arkadiusz Szczudło

Czy wiesz, jak chronić nazwę i markę firmy, gdy nie zarejestrowałeś znaku towarowego?

Mar 26, 2016 - zenmarketing.pl - 13
27 sprawdzonych strategii na budowanie listy subskrybentów i generowanie leadów + przykłady + narzędzia -

Kosztowało Cię to trochę czasu i energii, ale jest. Twoja strona jest już online. Masz też już usługi i produkty które chcesz oferować. Teraz musisz sprawić, aby ludzie się o Tobie dowiedzieli.

Mar 26, 2016 - lighttheflame.co - 12
Przebłyski #36: tworzymy perfekcyjny landing! - team flame.

Jak ściągnąć i zatrzymać potencjalnego klienta? Jak namówić go, by coś kupił? Dziś przyglądamy się temu, jak na startupy mogą rozwiązać te problemy za pomocą dobrze skrojonych landing page’y!

Mar 26, 2016 - entrepreneur.com - 12
Bad Timing Hurt Pets.com. Dodgeball.com Had No Strategic Plan. Be Aware of the Procession of Startup Pitfalls.

Studying the way in which founders -- often with great ideas -- fail is the first step to avoid making the same mistakes.

Mar 26, 2016 - creativebloq.com - 13
How to design a strong brand identity

Build a visually strong brand identity with the help of this invaluable infographic.


Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także