Linki do sobotniej kawy #16

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 

 REPORT
6 items   1 followers   3 votes   157 views

Linki do sobotniej kawy #16

Apr 16, 2016 - marketingibiznes.pl - 17
ZIMNE JEST FAJNE, CZYLI WSZYSTKO O COLD EMAIL

Cold email stanowi jeden z najlepiej rozwijających się modeli pozyskiwania wartościowych klientów. Wiadomość, którą wysyłamy bezpośrednio do odbiorcy, możemy w prosty i szybki sposób wykorzystać do wstępnego zapoznania się z naszą ofertą. Nie sztuką jest jednak napisać dobrego, dedykowanego maila. Dlaczego? Ponieważ ten właśnie mail ma doprowadzić do decyzji zakupowej klienta – a to już nie jest takie proste.

Apr 16, 2016 - yt360.pl - 17
YT Backstage #3: Wojciech Wawrzak o prawie autorskim na YouTube - YT360.PL

Czwarty odcinek YT Backstage właśnie wylądował na naszym kanale. Tym razem gościmy zwycięzcę konkursu Blog Roku 2015. Wojciech Wawrzak zdobył nagrody za blog specjalistyczny oraz w kategorii ogólnej. Jeśli interesują was przepisy prawa autorskiego, związane z YouTube, koniecznie obejrzyjcie najnowszy odcinek YT Backstage!

Apr 16, 2016 - arkadiuszszczudlo.pl - 12
Tajemnica korespondencji, czyli wszystko na temat rozpowszechniania e-maili - Arkadiusz Szczudło

Tajemnica korespondencji jest prawem konstytucyjnym. Prawie codziennie ktoś kopiuje treść otrzymanej wiadomości e-mail i upublicznia ją na swoich stronach.

Apr 16, 2016 - lighttheflame.co - 14
Przebłyski #39: zdobądź więcej leadów - team flame.

Jak Twój startup może pozyskiwać kontakty do nowych potencjalnych klientów? Jak zdobyć pierwsze leady, gdy dopiero zaczynasz i nie masz produktu? W dzisiejszych Przebłyskach o tym jak usprawnić sprzedaż i pod tym kątem optymalizować swoją strategię! 

Apr 16, 2016 - blog.bloomboard.co - 14
110 inspirujących Case Studies dla branży e-commerce - Bloomboard Blog

najciekawsze infromacje z branży e-commerce

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do ponad 500 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także