Linki do sobotniej kawy #17

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   159 views

Linki do sobotniej kawy #17

Apr 23, 2016 - next.gazeta.pl - 11
Joanna Drabent: Obce jest mi myślenie, że kobiety mają gorzej

Joanna Drabent to pomysłodawczyni oraz zarządzająca projektem aplikacji internetowej dla PR-owców Prowly. A do tego pasjonatka sportów wodnych i spełniona mama. Jak powstał jej projekt, który świetnie sobie radzi w Polsce, a teraz wkracza na rynek międzynarodowy? I czy pozyskiwanie inwestorów naprawdę jest takie trudne?

Apr 23, 2016 - creativebloq.com - 12
11 things they didn't teach you at design school

However hard we studied, we've all got gaps in our design education. Damn You Art School is a website devoted to filling them

Apr 23, 2016 - blog.shoplo.com - 13
VIDEO: Lean canvas - zweryfikuj swój pomysł na biznes w 20 minut - Akademia biznesu Shoplo

Lean canvas to prosta metoda, dzięki której zweryfikujesz swój pomysł na biznes w około 20 minut. Nie trać czasu i nie pisz opasłego, długiego i skomplikowanego biznesplanu. Przyjrzyj się lepiej metodzie lean canvas.

Apr 23, 2016 - blog.bloomboard.co - 9
110 inspirujących Case Studies dla branży e-commerce - Bloomboard Blog

najciekawsze infromacje z branży e-commerce

Apr 23, 2016 - olgasiekierska.com - 12
12 korzyści z codziennego pisania - Olga Siekierska

Nie jestem najlepszym przykładem jeśli chodzi o regularne robienie czegokolwiek: nie łykam codziennie witamin, zapominam o smarowaniu się balsamem po kąpieli, unikam porannej gimnastyki, pomimo, że już dawno sobie postanowiłam, że będę ją robić. Pisanie nie jest wyjątkiem, ale tak się składa, że z jakiegoś niewiadomego powodu, jest to zajęcie, które wykonuję najbardziej systematycznie ze wszystkich.


Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także