Linki do sobotniej kawy #18

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   1 votes   141 views

Linki do sobotniej kawy #18

Apr 30, 2016 - stgu.pl - 9
Umowa na stronę www

Umowa o wykonanie strony internetowej Strona internetowa to w dzisiejszych cz...

Apr 30, 2016 - snip.ly - 9
10 narzędzi online do oszacowania ruchu na stronie

W czasach gdy coraz większa część wszelkiego typu aktywności i działalności przenosi się do sieci, liczba odwiedzin użytkowników na stronie

Apr 30, 2016 - akademiawitalnosci.pl - 7
10 najważniejszych niedoborów przyspieszających starzenie się

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego jedni starzeją się ładnie, a inni brzydko? Czemu jedni powoli, a inni wręcz błyskawicznie? I nie mówimy tylko o zewnętrznych oznakach starzenia się (zmarszczkach, łysinie czy siwych włosach) – weźmy pod uwagę przede wszystkim to, co dzieje się w środku czyli wszelkie niedomagania zdrowotne: wśród osób po czterdziestym roku życia znajdziemy zarówno ludzi tryskających zdrowiem i niespożytą energią jak i schorowane wraki notorycznie kursujące między lekarzami różnych specjalności i faszerujące się rozlicznymi medykamentami. Bywa też coraz częściej, że natkniemy się na schorowanego wraka będącego nawet jeszcze przed magiczną czterdziestką.

Apr 30, 2016 - 7daystartup.com - 9
How to add proof to your startup homepage when you are starting from scratch - 7 Day Startup

Because The 7 Day Startup book and Challenges  encourage people to launch quickly, a question that comes up often is how to establish trust on your site for a new business.

Apr 30, 2016 - blog.bloomboard.co - 8
75 sposobów na skuteczny i niedrogi marketing dla e-commerce - Bloomboard Blog

najciekawsze infromacje z branży e-commerce

Apr 30, 2016 - lifemanagerka.pl - 7
10 trików ułatwiających zdrowe odżywianie - LifeManagerka.pl

Lubię sobie ułatwiać życie. Szczególnie w kuchni, w której nie lubię spędzać zbyt wiele czasu, ale oczywiście lubię zdrowo i smacznie zjeść. Moja codzienna logistyka zdrowego odżywiania składa się z wielu banalnych i przydatnych patentów na to, aby w kuchni było mi wygodnie i abym mogła zjeść zdrowy posiłek nawet wtedy, kiedy totalnie nie mam na to czasu. Przedstawię Wam dzisiaj 10 takich moich na co dzień stosowanych sposobów i choć są one bardzo proste, być może dla kogoś okażą się inspirujące.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także