Linki do sobotniej kawy #19

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   177 views

Linki do sobotniej kawy #19

May 07, 2016 - youtube.com - 14
Roman Łoziński (Deloitte) - Inny Świat

The lecture of Roman Łoziński (Deloitte Digital) from Element Talks conference, Warsaw 2016. Roman talked about how advertising agencies work on Polish marke...

May 07, 2016 - sprawnymarketing.pl - 16
Promocja Facebook - 14 pomysłów przy małym budżecie

Każdy dziś wie, że promocja na Facebooku jest niezwykle istotna. Jak jednak dotrzeć do dużego grona odbiorców przy bardzo małym budżecie?

May 07, 2016 - lifemanagerka.pl - 17
Dość gloryfikacji zajętości, czyli dlaczego warto mieć czas

Zjawisko gloryfikacji zajętości zastanawia mnie już od dość dawna. Niby dużo pisze się teraz o uważnym życiu (czy jak kto woli „slow life”), a jednak wciąż dużo ludzi z pewną dumą i satysfakcją mówi o swoim zapracowaniu i braku czasu. A przyznanie się do posiadania sporej ilości czasu wolnego, przez niektóre osoby może być odbierane wręcz jako przejaw życiowego nieudacznictwa. Bo przecież jeśli masz czas, to pewnie masz mało pracy, a to oznacza, że za bardzo sobie nie radzisz… A ja właśnie uważam, że warto mieć czas i że nie ma w tym absolutnie nic złego, wręcz przeciwnie!

May 07, 2016 - medium.com - 17
Web Designer’s Freelance vs. Full Time Job.

A lot of people say they cannot work a full time, even a great startup because it’s brutal to them to sit eight hours pe…

May 07, 2016 - getdrip.com - 14
Email Marketing Tips: 33 Experts Share Their Top Strategies

Getting started with email marketing? We asked some of the top marketers, copywriters, and consultants on the planet for their best email marketing tips.

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także