Linki do sobotniej kawy #2

artykuły marketingowe i biznesowe

Tak mi się jakoś naskładało trochę linków w tematyce szukania własnej, życiowej drogi. Nie żebym ja szukała, ale tak jakoś przypadkiem trafiłam na kilka podobnych wpisów do mojego i myślę, że to jest swego rodzaju fajna garstka motywacji, dla kogoś, kto jej teraz bardzo potrzebuje. Będzie też trochę o komunikacji wizualnej i weganizmie 🙂

 

Kawa zrobiona?

 

1. Co robić w życiu, jak się nie wie co ?

Spotykam sporo osób, które nie wiedzą i myślę, że ten wpis bardzo ładnie podsumowuje, co zrobić… żeby coś robić 🙂

 

2. Jak przekształcić porażkę w sukces?

Ten wpis to takie można powiedzieć trochę dopełnienie tego poprzedniego – historia Ani, która poniosła porażkę, ale ostatecznie udało jej się wrócić na właściwe tory.

 

3. Od wszystkożercy do weganina

Kochasz zwierzęta i chcesz jeść zdrowo, ale przeraża Cię ogrom zmian, jakie trzeba podjąć w tym kierunku? Na blogu Mortycji dowiesz się jak to zrobić krok po kroku.

 

4. Bezpieczny dezodorant

Jest wiele sposobów na to, by zrobić sobie naturalny i bezpieczny antyperspirant – jak wiadomo, te sklepowe nie są szczególnie zdrowe. Słyszałam np. o smarowaniu pach cytryną albo olejem kokosowym, a w tym wpisie poznasz kolejny sposób.

 

5. W poszukiwaniu skutecznej komunikacji wizualnej

Bardzo fajny, 14-minutowy wykład Tomka Biskupa o tak ważnej rzeczy jak komunikacja wizualna, z którą każdy z nas ma do czynienia codziennie. Wykład na podstawie tak banalnego przykładu jakim jest informacja na dworcu PKP 🙂

 

6. Zdrowe nawyki, które warto wprowadzić w życie

Bardzo fajny wpis – warto sobie zakodować w pamięci te wszystkie rzeczy i starać się codziennie robić przynajmniej większość albo chociaż połowę z nich, żeby utrzymać organizm w dobrej formie. Ja z radością stwierdziłam w trakcie czytania, że już mam wyrobione ponad 50% nawyków z tej listy 🙂

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także