Linki do sobotniej kawy #21

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   112 views

Linki do sobotniej kawy #21

May 21, 2016 - sidehustlenation.com - 5
5 Steps to Land More Clients Than You Can Handle - Side Hustle Nation

This contribution comes from Matty McLain, a freelance sales pro who reached out to me with some ideas on how side hustlers can get more clients. 

May 21, 2016 - mama-m.pl - 7
Co daje mamie samozatrudnienie? - Mama Mówi

Na wstępie chcę prosić o udostępnianie tego artykułu, bo jest tu wiedza niezbędna kobietom, stojącym przed najważniejszymi decyzjami w życiu! 

May 21, 2016 - salaterka.pl - 6
Odłóż rybę na miejsce - salaterka

Między innymi dlatego, że mogą być pełne metali, takich jak rtęć, ołów i kadm. Również dlatego, że mogą zawierać toksyczne dioksyny, które skutecznie uszkadzają narządy wewnętrzne – wątrobę, nerki, płuca, a nawet  korę mózgową. Nie potrzebujesz ryb również dlatego, że możesz trafić na te naszpikowane hormonami i antybiotykami. I również  dlatego, że smażąc ryby, uszczuplasz je o to, co mają najcenniejszego, czyli bardzo wrażliwe na wysoką temperaturę kwasy tłuszczowe omega-3.

May 21, 2016 - misz.net - 7
Jak zwiekszyć własną produktywność - Shallow Thought Graphics

Zawsze miałem w czterech literach wszystkie gatki motywacyjne i zdefiniowane sposoby pracy. Moj indywidualizm powodował wręcz odwrotne skutki i tarcia przy wszelakich próbach wstawienia mnie jako trybiku. Sprężyna a i owszem, trybik fuj. 

May 21, 2016 - gosiazimniak.pl - 8
3 rzeczy, które sprawiały mi najwięcej trudności w pracy freelancera – jak sobie z nimi poradziłam? - Gosia Zimniak

W zeszłym tygodniu (dokładnie 11 maja) minęło 5 lat od założenia przeze mnie działalności gospodarczej. I zastanawiając się, jaki wpis stworzyć z tej okazji, stwierdziłam, że opiszę te trochę mniej kolorowe strony freelansu – rzeczy, które przez te 5 lat sprawiały mi największe trudności w pracy freelancera. Dlaczego? Chcę pokazać, że droga freelancera nie jest usłana różami, każdy może borykać się z jakimiś trudnościami… Jednak najważniejsze jest to, że z odpowiednim nastawieniem – aktywnie działając – można je pokonać. Nie musimy urodzić się wprawnymi freelancerami czy przedsiębiorcami. Wiele rzeczy można się nauczyć, wiele cech w sobie wypracować. Poza tym pisząc jak sobie poradziłam z moimi największymi trudnościami, mam nadzieję, że ten wpis będzie pomocy dla Ciebie.

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do ponad 500 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także