Linki do sobotniej kawy #22

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   182 views

Linki do sobotniej kawy #22

May 28, 2016 - kotarbinski.wordpress.com - 16
11 zasad skutecznej sprzedaży – bez ściemniania

Dawno, dawno temu w trawie, wybraliśmy się z kumplem na kurs handlu zagranicznego. Mieszkaliśmy nad morzem w super wypasionym hotelu i nie mieliśmy kasy. Standard. Mieliśmy za to książki o uroczej nazwie „Business Foundation Book” (BFB). Wielki, gruby katalog firm, drukowany na bizantyjskim papierze za niebotycznie pieniądze. Google wtedy jeszcze istniał w fazie startupu i…

May 28, 2016 - hattu.pl - 15
Dopadła Cię twórcza blokada? 34 sposoby, które pobudzą Twoją kreatywność - Hattu

Dopadła Cię twórcza blokada? Sprawdź, skąd się bierze i poznaj 34 sposoby, które skutecznie pobudzą Twoją kreatywność - zobacz!

May 28, 2016 - youtube.com - 14
✔ Toksyczność Cukru HD [Film Dokumentalny] Lektor PL

Cukier! Czego tu nie lubić? Ta uzależniająca substancja jest obecnie głównym czynnikiem powodującym światową epidemię otyłości. Zwykliśmy myśleć, że winna je...

May 28, 2016 - marketingibiznes.pl - 17
Wywiad z Arturem Smolickim – newCreative.pl

Jeśli chodzi o szkolenia i treści motywacyjne, mam mieszane uczucia. Sam często publikuję zdania, które można traktować jako stwierdzenie, że można wszystko. By je zrozumieć, trzeba mieć jednak za sobą życiowe i zawodowe doświadczenia. Słuchający tych słów student uzna, że może osiągnąć wszystko napotykając po drodze jedynie niewielkie trudności. Uwierzy, że pracując jedynie 2 godziny dziennie może odnieść sukces. Przykłady są jedynie wyjątkami, których nie można uznać za regułę. Osoba, która jest już na pewnym etapie zawodowym będzie wiedziała jakie korzyści wyciągnąć z treści motywacyjnych bez ślepego podążania za hurraoptymistycznymi wizjami. Nie istnieje też jeden sposób na motywację idealną. Dla mnie są to wyniki. Nowi klienci. Nowe wyzwania. Pieniądze również ale jako efekt wcześniejszych elementów. Motywują mnie też możliwości branży, w której pracuję. Do dziś pamiętam dzień, który spędziłem w Gdańsku blisko rok temu. Rano prowadziłem wykład na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, potem odbyłem spotkanie tuż nad brzegiem morza omawiając przyszłe projekty by na koniec odwiedzić kilka startupów w gdańskim Starterze. Wracałem do Torunia niesamowicie zmęczony ale pełen motywacji, sił, chęci, pomysłów. Każdy powinien samodzielnie, według siebie i swoich oczekiwań, ustawić zawodowe poprzeczki. Wystarczy postarać się by nie stać w miejscu.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także