Linki do sobotniej kawy #24

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   147 views

Linki do sobotniej kawy #24

Jun 11, 2016 - snip.ly - 8
10 sposobów na rozwijanie firmy bez wydawania pieniędzy

Jak rozwijać małą firmę, gdy nie masz pieniędzy na inwestycje? Dzięki tym 10 sposobom możesz to osiągnąć, jeżeli zaangażujesz swój czas i energię.

Jun 11, 2016 - arturjablonski.com - 7
Nie pomogę Ci w 5 minut - ArturJablonski.com

Rozmowa na konferencji może być co najwyżej wstępem do dłuższej konwersacji. Nie da się rozwiązać Twoich problemów biznesowych na przerwie kawowej.

Jun 11, 2016 - ted.com - 8
Amy Cuddy: Język ciała kształtuje naszą osobowość

Język ciała wpływa na to jak inni nas odbierają, ale może również zmienić sposób w jaki widzimy siebie. Amy Cuddy, psycholog społeczny, pokazuje jak, stosując „pozycje siły”, nawet gdy nie czujemy się pewni siebie, możemy wpływać na poziom testosteronu i kortyzolu w mózgu, a nawet na szanse osiągnięcia sukcesu.

Jun 11, 2016 - blog.bidsketch.com - 9
6 Ways to Make Clients Feel Special (And Boost Retention) - Bidsketch

Developing great relationships with your clients is an essential part of being a freelancer. This is a two way street – you need to have solid, regular, repeat business, and clients need a partner they can rely on. There is

Jun 11, 2016 - love2work.pl - 9
5 rad, jak z klasą podziękować za współpracę

Przy całej wspaniałości i wolności, kawach na mieście z laptopem i życiem żywcem wyjętym ze zdjęć z Pinteresta (jak niektórzy myślą), bycie freelancerem to też

Jun 11, 2016 - entrepreneur.com - 8
3 Offbeat Ways to Grow Your Company

You've launched your business -- now it's time to fuel growth. Get started with these three tactics.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także