Linki do sobotniej kawy #25

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   158 views

Linki do sobotniej kawy #25

Jun 18, 2016 - jakrobicmarketing.pl - 11
Jak uzyskać darmowy zasięg na Facebook?

Niewielu marketerów zdaje sobie sprawę z faktu, że na organiczny zasięg postów wpływ ma nie tylko treść przekazu reklamowego czy contentu, ale także to, w jaki sposób, za pomocą jakich kanałów, jakich urządzeń i jakich aplikacji publikujemy posty. Ten wpis stanowić będzie swoisty case study — kilka lat obserwacji zebranych zostało w jednym miejscu. UWAGA! Od razu zastrzec pragnę, że wszystko, co tutaj napiszę, to moje subiektywne spostrzeżenia. Jeśli będziesz w praktyce stosować to, o czym napiszę, robisz to na własną odpowiedzialność. 

Jun 18, 2016 - paweltkaczyk.com - 12
Jeśli kochasz to, co robisz, nie waż się tego sprzedawać - Paweł Tkaczyk

Jeśli lubisz to, co robisz, jesteś w tym dobry i myślisz o założeniu firmy, by to robić… przeczytaj jedną z najważniejszych lekcji biznesu, na jaką trafisz.

Jun 18, 2016 - vod.tvp.pl - 10
Anatomia startupu
Jun 18, 2016 - love2work.pl - 11
6 zawodów, którymi freelancer się nie chwali

Pisząc wpis o 23 zawodach, które może wykonywać freelancer, miałyśmy niezły ubaw. Zachowałyśmy się trochę asekuracyjnie, nie dodając do listy kilku zawodów,

Jun 18, 2016 - blog.ad3.eu - 12
15 rzeczy, które pomogą Ci stać się bogatym - Blogowanie na freelance

Złodzieje, krętacze, bogato urodzeni, kolesie z partii... Na pewno słyszałeś takie określenia ludzi bogatych, mówione najczęściej z zawiścią. Bo przecież uczciwą pracą nie można dojść do takich pieniędzy, prawda? Czy bogacze ulepieni są z innej gliny?

Jun 18, 2016 - onelittlesmile.pl - 10
5 rozpraszaczy, których warto się pozbyć przed rozpoczęciem pracy lub nauki | One Little Smile

Wstaję z łóżka pełna motywacji. W głowie kłębi się mnóstwo pomysłów na realizację czekających na mnie zadań. Wiem, że poprzedniego dnia nie dałam z siebie tyle, ile powinnam, ale tym razem na pewno będzie inaczej. W końcu nie można odkładać planów w nieskończoność! Pełna pozytywnej energii jem śniadanie, potem włączam komputer i… wpadam w tę samą lawinę, co dzień wcześniej.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także