Linki do sobotniej kawy #3

artykuły marketingowe i biznesowe

Przez ostatni tydzień męczyło mnie przeziębienie i za dużo nie poczytałam, bo po prostu nie miałam sił. Ale wpadło mi mimo wszystko w oko parę ciekawych tekstów, które z przyjemnością Wam prezentuję. Dziś trochę o pracy z domu, trochę o wnętrzach (wybaczcie lekki odchył od tematyki bloga :P) i o zakładaniu działalności.

 

1. 3 lata pracy z domu

Na początek tekst Michała Góreckiego, którego może kojarzycie z Koszulkowo – pisze on o tym, jakie są plusy i minusy jego codziennej pracy z domu, którą wykonuje już od 3 lat.

 

2. Kryzys Matki Polki

A tu podobny tekst z perspektywy Marysi, żony Michała 🙂

 

3. Więc zawieś to

To może nie jest do końca związane z tematyką bloga, ale czemu by czasem nie wynagrodzić sobie naszej ciężkiej pracy i kupić coś fajnego do domu ? 😉 Designerskie wieszaki na ubrania lub inne rzeczy – ten łoś jest boski! – sama bym go kupiła, gdyby nie to, że wynajmuję mieszkanie i nie bardzo mi się opłaca w nie inwestować 😉 Ale może kiedyś 🙂

 

4. Lista blogów o freelancie, marketingu i biznesie

Kinga opublikowała bardzo fajną listę blogów wartych uwagi – polecam, świetny zestaw! Pewnie starczy na dłużej niż na tą jedną kawę… 😉

 

5. Czy warto założyć działalność gospodarczą?

Agnieszka pokazuje na własnym doświadczeniu, jak wygląda w praktyce zakładanie działalności – jakie są plusy i minusy

 

6. Jednostronicowy biznesplan do wydrukowania

Kasia stworzyła rzecz genialną – jednostronicowy biznesplan. Oczywiście nie jest to ten biznesplan, z którym można iść do inwestora, jednak mimo wszystko, pozwala rozjaśnić i zaplanować sobie wiele rzeczy. Polecam!

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

 

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także