Linki do sobotniej kawy #33

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   113 views

Linki do sobotniej kawy #33

Aug 13, 2016 - spidersweb.pl - 0
Michał Szafrański otwarcie o swojej książce i rynku wydawniczym

Michał Szafrański, autor bloga Jak Oszczędzać Pieniądze, bez ogródek opowiada nam o swojej książce Finansowy Ninja i self-publishingu.

Aug 13, 2016 - lifemanagerka.pl - 0
Poniedziałek freelancera - tworzenie i sprzedaż własnego produktu - LifeManagerka.pl

Zdradzę Wam dzisiaj kulisy powstawania mojego pierwszego produktu. Lepiej będzie jeśli skupię się na informacjach praktycznych, a nie towarzyszących temu procesowi emocjach… Bowiem w pracy nad Dziennikiem Obserwacji Organizmu popełniłam jeden podstawowy błąd – nie skorzystałam z doświadczenia tych, którzy proces tworzenia własnego produktu mają za sobą. Chyba nie chciałam psuć sobie zabawy ;). Bywa, że tęsknię za czasami pracy w agencji i wyzwaniami, które ze sobą niosła. Tworzenie produktu można porównać do wdrażania projektu marketingowego, schemat myślenia i działania jest podobny. Być może dlatego tak chciałam się w tym sprawdzić i muszę przyznać, że sprawiało mi to wielką satysfakcję. Przynajmniej do momentu, w którym natrafiłam na poważne przeszkody… Wtedy zaczął się stres i pojawiła się chęć rzucenia wszystkiego w cholerę. 

Aug 13, 2016 - arturjablonski.com - 0
Facebook Audience Insights - kto odwiedza moją stronę? - ArturJablonski.com

Dzięki Facebook Audience Insights możesz sprawdzić demografię, zainteresowania i aktywność swojej grupy na Facebooku. W tym także odwiedzających stronę www!

Aug 13, 2016 - growthhackers.com - 1
Airbnb: The Growth Story You Didn't Know

In 2007, designers Brian Chesky and Joe Gebbia couldn’t afford the rent on their San Francisco apartment. To make ends meet, they decided to turn their loft into a lodging space, but, as Gebbia exp...

Aug 13, 2016 - blog.bloomboard.co - 0
8 wskazówek jak zwiększyć rozpoznawalność marki dzięki LinkedIn - Bloomboard Blog

Postanowiliśmy stworzyć poradnik, który pomoże wam zwiększyć swoją widoczność w ramach LinkedIn.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także