Linki do sobotniej kawy #34

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   128 views

Linki do sobotniej kawy #34

Aug 20, 2016 - coschedule.com - 3
How To Promote Your Blog With 105 Blog Promotion Tactics

Knowing how to promote your blog will make sure it's successful. Explore tons of blog promotion tactics to find what will help you grow your blog now!

Aug 20, 2016 - blog.brand24.pl - 3
Akademia Brand24

Jedną z zasad Twittera jest zakaz powtarzania tweetów, tymczasem w tym wpisie pragnę Was przekonać, że warto tę zasadę obejść. Takie łamanie reguł poleca nawet ikona marketingu - Guy Kawasaky. Zobacz, jak wielokrotne tweety mogą wspomóc Twoje działania na Twitterze.

3

Pages

Aug 20, 2016 - thesecretofhealing.pl - 4
Pages

Nie wiesz jak wykorzystać potencjał Facebooka? Sprawdź, jak skutecznie promować swój biznes bezpłatnie!

Aug 20, 2016 - arturjablonski.com - 4
Jak znaleźć czyjś adres e-mail? - ArturJablonski.com

Szukasz leadów? Oto kilka gotowych sposobów na to, jak znaleźć czyjś adres e-mail. Bezpłatne, płatne, bezpośrednie i na około - sprawdź je!

Aug 20, 2016 - 500sekund.pl - 4
Jak zarabiać w Programie Partnerskim Ceneo?

Jestem wielkim zwolennikiem polecania na blogu tylko sprawdzonych witryn, cieszących się pozytywną reputacją. Ceneo właśnie należy do tego typu witryn i chyba nie trzeba nikogo do tego przekonywać. Robiąc zakupy w sieci bardzo często wchodzę tam aby porównać ceny i to dzięki Ceneo właśnie udało mi się oszczędzić dziesiątki złotych na codziennych produktach. Jeśli Tobie również zdarza się korzystać z tej porównywarki albo po prostu chcesz rozpocząć z nimi współpracę to zachęcam Cię do uczestnictwa w przygotowanym przez Ceneo Programie Partnerskim.

Aug 20, 2016 - pixelpr.net - 3
Nowy Fan Page na Facebooku - co się zmieniło

Od paru dni możemy obserwować całkowicie nowe profile firmowe na Facebooku - lista zmian jest całkiem pokaźna, niektóre z nich zdecydowanie na plus. Zmiany niestety pociągają za sobą konieczność edycji niektórych elementów przez właścicieli Fan Page'a.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także