Linki do sobotniej kawy #36

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   84 views

Linki do sobotniej kawy #36

Sep 03, 2016 - jamesaltucher.com - 2
The 10 Keys To Selling Anything - Altucher Confidential

Someone I don’t know at all just wrote me with the worst selling technique of all time. He wrote, “I really need to talk to you. Can I have 20-30 minutes of your time?”

Sep 03, 2016 - foundrmag.com - 2
How to Use Social Proof to Explode Your Brand on Every Occasion - Foundr

Find out how you can start using the 5 different types of social proof right with our handy guide!

Sep 03, 2016 - ponitceariadny.pl - 2
Zwiększanie skuteczności sprzedaży dzięki rekomendacjom

Zdecydowana większość osób, które wchodzą na Twoją stronę internetową ma mnóstwo wątpliwości: co do Ciebie, co do Twojej oferty, nawet co do siebie samych. Naszym zadaniem jest przekonać właściwe osoby (nie każdego) do kupna, zapisu na listę e-mail czy czytania dalej.

Sep 03, 2016 - 500sekund.pl - 3
Jak obserwować zdarzenia na Twojej stronie dzięki Google Analytics?

Zazwyczaj instalacja Google Analytics kojarzy się nam z podpięciem kodu śledzenia, który załatwia sprawę. Faktycznie to podstawowe działanie pozwalające na uzyskanie informacji o ilości sesji, odsłon, zachowania na witrynie czy czasu spędzanego na podstronach. Wystarczy jednak dokonać pewnych modyfikacji w linkach lub dodać pewien fragment kodu na stałe do wszystkich Twoich podstron, aby Google Analytics przekazało Ci jeszcze więcej danych.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także