Linki do sobotniej kawy #38

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   94 views

Linki do sobotniej kawy #38

Sep 17, 2016 - marketingibiznes.pl - 1
Wywiad z Andrzejem Świderskim (Euroflorist Polska) – czy kwiaciarnia ma szanse na powodzenie w e-commerce?

Masz rację – idą do kwiaciarni masz bardzo dużą szansę, że po drugiej stronie będzie kobieta. Z kwiatami jest podobnie jak z gotowaniem. Kobiet udzielających się kulinarnie jest zdecydowanie więcej, ale to mężczyźni uważani są za najlepszych kucharzy. Branża florystyczna faktycznie skupia więcej kobiet, ale mężczyźni odnajdują się w niej naprawdę bardzo dobrze.

Sep 17, 2016 - jakoszczedzacpieniadze.pl - 1
Po co i jak inwestuję w nieruchomości

Czy inwestycje muszą generować zyski? Powinny, ale niektóre z nich mogą służyć także innym celom, np. optymalizacji podatkowej.

Sep 17, 2016 - pixelpr.net - 1
Platformy do wysyłki newsletterów - co wybrać?

Każdy, kto posiada stronę internetową i chce regularnie zwiększać sprzedaż, powinien zainteresować się tzw. e-mail marketingiem. Chodzi tutaj o regularne wysyłanie maili (newsletterów) do osób zapisanych w bazie e-mailowej, ale oczywiście trzeba to robić umiejętnie, żeby osiągać wysoką skuteczność - przede wszystkim należy dawać wartość czytelnikom. W ten temat jednak dzisiaj nie będę się wgłębiać bo jest on tak szeroki, że trzeba by osobny post napisać.

Sep 17, 2016 - prakreacja.pl - 1
Czy newsletter trzeba zgłosić do GIODO? Jak to zrobić?

Masz swój newsletter? Zastanawiasz się, czy musisz zgłosić go do GIODO i jak to zrobić? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule. Kliknij i przeczytaj.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także