Linki do sobotniej kawy #39

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   114 views

Linki do sobotniej kawy #39

Sep 24, 2016 - paniswojegoczasu.pl - 2
Najlepsze zmiany dzieją się krok po kroku - PANI SWOJEGO CZASU

Odkąd 2 lata temu ogłosiłam się Panią Swojego Czasu, wszystko dzieje się błyskawicznie, a zmiany zachodzą z prędkością lecącej kuli śniegowej.

Sep 24, 2016 - biznesoweinfo.pl - 2
Jak promować bloga (stronę, sklep) za pomocą serwisów z obrazkami czyli mój sposób na tysiące odwiedzin - BiznesoweIn...

Jak promować bloga skutecznie? Przedstawiam mój sprawdzony sposób na tysiące odwiedzin bez wydawania pieniędzy na promocję.

Sep 24, 2016 - finanseodkuchni.pl - 5
Trening finansowy - 15 minut dziennie dla poprawy domowego budżetu.

Chcesz lepiej gospodarować swoimi pieniędzmi? Poznaj trening finansowy - 15 minut dziennie i gotowe pomysły jak poprawić budżet domowy.

Sep 24, 2016 - youtube.com - 2
Blog Forum Gdańsk 2014, Joanna Malinowska-Parzydło

Budowanie marki osobistej premium, czyli potęga bycia sobą.

Sep 24, 2016 - jakzarabiacpieniadze.com.pl - 2
JAK ZARABIAĆ NA BLOGU? - ROZMOWA Z KRZYSZTOFEM LISEM

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także