Linki do sobotniej kawy #4

artykuły marketingowe i biznesowe

 

Dzisiaj linki związane wyłącznie z biznesem i prowadzeniem bloga, bo sporo ostatnio ciekawej lektury się pojawiło. Nie wiem jak Ty, ale ja wykorzystuję sobotnie poranki z kawą na produktywne sprawy takie jak własne projekty, na które nie mam w tygodniu czasu lub poszerzanie wiedzy. Dzięki temu nabieram świeżego spojrzenia na to, co robię i przychodzi mi do głowy mnóstwo pomysłów. Jeśli też tak masz, to poniższe linki będą dla Ciebie idealnym kopem motywacyjnym 🙂

 

 

1. 21 darmowych narzędzi nowoczesnego marketingu

Jeśli śledzisz blog Artura Jabłońskiego to wiesz, że jest to osoba o ogromnej wiedzy marketingowej. Koniecznie więc zapisz się na jego darmowy kurs e-mailowy, zapowiada się bardzo ciekawie!

 

2. Ranking Najbardziej Wpływowych Blogerów 2015

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego rankingu Jasona Hunta, a chcesz odkryć trochę nowych blogów, koniecznie zajrzyj – wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia!

 

Ostatnio rozpętała się burza wokół blogów – pierwsza dotyczy tego, czy bloga powinno się zarejestrować w sądzie jako prasa (straszą jakimiś karami w przypadku nie zrobienia tego…), a druga tego, czy można wrzucać w koszty firmy wszystko, co związane z blogiem jak chociażby bilety do kina czy kosmetyki.

Kilka linków odnośnie tej tematyki:

 

3. Dlaczego blogi nie powinny być prasą? – opinia prawnika, Wojtka Wawrzaka

4. Własny blog sposobem na niższy podatek

 

5. Skalowanie startupu, zatrudnianie pracowników i czym jest „Blitzscaling” 

Bardzo fajny tekst o rozwijaniu własnego startupu – must-read! Dużo pożytecznych linków w tym wpisie, jeśli chcesz sobie zrobić jeszcze jedną kawę 🙂

 

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

 

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także