Linki do sobotniej kawy #40

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   144 views

Linki do sobotniej kawy #40

Oct 01, 2016 - olagosciniak.pl - 7
Jak szukać klientów - 15 sposobów na pozyskiwanie zleceń!

Wystąpiłam w tym roku na konferencji dotyczącej WordPress'a - czyli WordCampie w Gdyni i opowiadałam o tym, jak szukać klientów. Zobacz moją prezentację!

Oct 01, 2016 - prakreacja.pl - 4
Czy własny blog to rzeczywiście sposób na niższy podatek?

Rzeczpospolita poinformowała o możliwości wrzucenia w koszty firmy wydatków związanych z prowadzonym blogiem. Czy to rzeczywiście takie proste?

Oct 01, 2016 - kalor.vot.pl - 4
Ile jeszcze będzie cię kosztowała strona internetowa? - Moje pozarządowe

Kogo nie ma w sieci, ten nie istnieje. Jeśli ciebie i twoich usług nie da się wygooglać, to nikt cię ne znajdzie i nie będzie mógł zweryfikować twojej wiarygodności. Dlatego na pewno masz lub myślisz o stworzeniu strony www swojej organizacji. Czy na pewno wiesz ile jej utrzymanie będzie ciebie i twoją organizację kosztowało?

Oct 01, 2016 - urszula-phelep.com - 4
Czy warto promować i płacić za posty na Facebooku - Urszula Marketing

Czy warto płacić za posty na Facebooku? Czy to skuteczna strategia na zdobycie fanów, czy lepiej nie zaczynać tej zabawy?

Oct 01, 2016 - klosinski.net - 6
Jak zrobić dobre logo – 33 praktyczne rady

Logo to podstawowy element każdej marki. Jak zaprojektować je poprawnie i uniknąć błędów?

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także