Linki do sobotniej kawy #41

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   126 views

Linki do sobotniej kawy #41

Oct 08, 2016 - medium.com - 3
Ty też zapłacisz za projekt Ordo Iuris — zaraz po swojej córce, dziewczynie lub żonie

Problem z “Czarnym Protestem” jest taki, że wciąż część facetów nie zdaje sobie sprawy jak żałośnie bezradni się staną zaraz po tym, gdy za…

Oct 08, 2016 - businessinsider.com.pl - 3
LinkedIn wprowadził opcję, która pozwala szukać pracy tak, żeby szef nie widział

LinkedIn właśnie wprowadził opcję nazwaną "Open Candidates" ("otwarci kandydaci") - dzięki niej możemy pokazać rekruterom, że szukamy pracy, ale poza nimi nikt tego nie zobaczy.

Oct 08, 2016 - pixelpr.net - 2
Slajdy na stronie głównej - czy są skuteczne?

Na wielu stronach internetowych można zobaczyć tzw. slajdy [albo inaczej: banery, rotator zdjęć, karuzela]. Są to zwykle 3-4 duże obrazki zmieniające się samoczynnie co kilka sekund. Te obrazki najczęściej zawierają jakąś treść np. promocję lub informację o ofercie. Slajdy są bardzo modne i chyba nie ma osoby, która tego nie widziała na jakiejś stronie. Wielu naszych klientów też coś takiego chciało mimo tego, że im odradzaliśmy. A dlaczego odradzamy slajdy? Bo są nieefektywne. A także złe dla SEO i dla użyteczności strony. 

Oct 08, 2016 - inc.com - 3
How to Send Brilliant Emails at Work

Almost everybody does email badly. Here's how to do it flawlessly.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także