Linki do sobotniej kawy #44

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   101 views

Linki do sobotniej kawy #44

Oct 29, 2016 - arturjablonski.com - 3
Jak kierować reklamy na Facebooku? Audiences Knowledge - ArturJablonski.com

Naucz się skutecznie kierować reklamy na Facebooku, wykorzystując jedno zaawansowane narzędzie do ich tworzenia: Audience Knowledge.

Oct 29, 2016 - opydo.pl - 4
Siedem rzeczy, które ułatwiają rozmowy z programistami / Paweł Opydo

Krótki poradnik dla ludzi nie-technicznych na temat tego, jak ułatwić pracę innym. Zgłaszanie błędów to dla nas codzienność. Możemy pracować w firmie

Oct 29, 2016 - mediafun.pl - 5
Personalizowane prezenty – zawsze robią robotę

O przesyłkach dla blogerów/influencerów pisałem nie raz – temat co jakiś czas powraca też w dyskusjach dotyczących opłacalności, wiarogodności i sensu ich przygotowywania. Znam sporo przykładów nieudanych, nietrafionych, po prostu zmarnowanych pieniędzy, ale też często zdarzają się perełki.

Oct 29, 2016 - marcinzaremba.pl - 3
Jak powstawały nowe produkty PizzaPortal.pl

To prawdopodobnie mój najdłużej pisany i najczęściej zmieniany tekst. Zacząłem w styczniu 2016 i pisałem go do teraz - na bieżąco uzupełniając o kolejne zwroty

Oct 29, 2016 - urszula-phelep.com - 4
3 rzeczy które ułatwią Ci tworzenie treści, plus technika drapacza chmur dzięki której stworzysz popularny wpis - Urs...

Patrzysz na to i jesteś pod wrażeniem. Każdy post, podcast czy webinar nagrany przez Urszule Phelep lub Ariadnę Wiczling jest świetnie przygotowany i przyciąga audytorium.

Oct 29, 2016 - productvision.pl - 3
Jak uratować spójność w produktach dzięki style guide

Style guide to żywy dokument opisujący jak powinny wyglądać poszczególne elementy interfejsu, aby zachować spójność wizualnej komunikacji.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do ponad 500 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także