Linki do sobotniej kawy #48

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   97 views

Linki do sobotniej kawy #48

Nov 26, 2016 - arturjablonski.com - 1
15 wtyczek do Wordpressa dla marketerów - ArturJablonski.com

Wtyczki do wordpressa, które ułatwiają pracę marketera - od generowania leadów po pozycjonowanie strony. Jest wtyczka na wszystko, wykorzystaj to!

Nov 26, 2016 - blog.kurasinski.com - 0
Drogi influencerze, jak cię widzą agencje

blog o mediach elektronicznych, nowych technologiach, biznesie i kulturze masowej. na ostro.

Nov 26, 2016 - bartoszmankowski.com - 0
Jak określić grupę docelową ? | Bartosz Mankowski

Odpowiednie określenie grupy docelowej jest niezwykle istotne, ponieważ ułatwia tworzenie komunikatów marketingowych i sprzedażowych.

Nov 26, 2016 - marketingibiznes.pl - 3
We were fucked 99 problems mojej firmy

Z racji tego, że są to moje błędy na różnych etapach prowadzenia firmy, dlatego niektóre punkty mogą wzajemnie się wykluczać.

Nov 26, 2016 - youtube.com - 3
Zostań Panią Swojego Czasu! - wywiad z Olą Budzyńską cz.1

Bezpłatny ebook "Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty!" jest do odebrania na tej stronie: ► http://liczysiewynik.pl/ebook =====★★★ kliknij i rozwiń o...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także