Linki do sobotniej kawy #5

artykuły marketingowe i biznesowe

Żeby było zabawnie, wczoraj zaczęłam się poważnie zastanawiać nad porzuceniem kawy.. 🙂 Oczywiście trudno będzie mi tak po prostu nagle przestać ją pić, bo to jest ten jeden moment w ciągu dnia, który naprawdę uwielbiam. Zastanawiam się jednak nad przerzuceniem się na jakąś kawę zbożową – jeśli mi posmakuje z mlekiem sojowym, to będzie sukces. Ot taka ciekawostka, bo trochę będzie śmiesznie publikować wpisy o nazwie Linki do kawy, jeśli sama autorka kawy pić nie będzie 😉 Ale z drugiej strony, na blogu chcę poruszać tematy zdrowego odżywiania, a kawa raczej się w to nie wpasowuje. Tylko ona tak dobrze smakuje…:)

 

A dzisiaj czytania, oj czytania na długie godziny 🙂

 

1. 8 polskich stron, które musisz regularnie odwiedzać, by stać się lepszym przedsiębiorcą

Bardzo fajna, wartościowa lista blogów, które zawierają masę ciekawych informacji i wskazówek odnośnie własnego biznesu. Sama zaglądam regularnie na wiele z tych stron.

 

2. 25 wartościowych blogów, kursów, szkoleń i książek

I druga, równie ciekawa lista – tym razem nie tylko blogi, ale książki, ebooki i szkolenia. Jest co przeglądać i skąd czerpać wiedzę 🙂

 

3. Przewodnik po wegańskich zamiennikach nabiału

Boisz się przejść na weganizm, bo kochasz sery i nie wyobrażasz sobie bez nich życia? No cóż… weganie też jedzą sery 🙂 Nie są pochodzenia zwierzęcego, ale są równie dobre! Warto zerknąć!

 

4. Marzy Ci się startup i miliony dolarów? Usiądź

Bardzo fajny wpis Katarzyny Dworzyńskiej o tym, jak to jest założyć startup i z jakimi przeszkodami trzeba się liczyć.

 

5. Startup fucking advice!
I jeszcze coś w temacie startupów – strona pokazująca losowo wyświetlane, krótkie porady odnośnie budowania startupu – trochę wulgarne, ale szczere 😉

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

 

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także