Linki do sobotniej kawy #51

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   112 views

Linki do kawy #51

Dec 31, 2016 - medium.com - 5
13 Things You Should Give Up If You Want To Be Successful – Personal Growth

“On your last day on earth, the person you became will meet the person you could have become.” — Anonymous Sometimes, to become successful and get closer to the person we can become, we don’t need to…

Dec 31, 2016 - dworzynska.com - 4
11 typów osób, którymi warto się otaczać w biznesie - Dworzynska.com

Kiedy wczoraj wieczorem skończyłam rozmawiać ze znajomym przedsiębiorcą, pomyślałam sobie o tym, jak wiele w swoim zawodowym życiu zawdzięczam niektórym osobom i jak ważne stało się to, że spotkałam je na życiowej ścieżce. Nawet, jeśli nie wiedziałam, albo nie zdawałam sobie z tego sprawy od razu. To właśnie te osoby niejednokrotnie służyły mi radą, inspirowały czy motywowały do działania. Cieszę się, że nasze drogi życiowe choć przez chwilę się skrzyżowały.

Dec 31, 2016 - dopracowani.pl - 6
Case study #mnkb - czyli skąd nasz POMYSŁ NA BIZNES

Monkey Business | mnkb™ to marka dedykowana blogerom i freelancerom, w ramach której robimy fajne blogi i strony www. Poznaj kulisy jej powstawania.

Dec 31, 2016 - studiomilosc.pl - 6
Jak robić jasne zdjęcia? Porady fotograficzne dla blogerów

Podobają ci się białe, minimalistyczne fotografie na blogach i stronach internetowych? Dziś pokażę ci, jak robić jasne zdjęcia, zamiast szarych i burych.

Dec 31, 2016 - youtube.com - 1
ŚWIĄTECZNY PREZENT - analiza kampanii, która zarobiła ponad 50 tys.zł (krok po kroku)

Bezpłatny ebook "Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty!" jest do odebrania na tej stronie: ► http://liczysiewynik.pl/ebook =====★★★ kliknij i rozwiń o...

Dec 31, 2016 - theowner.co - 3
#BiznesMamy - Trudne początki - The Owner & Co.

Na wstępie chciałabym Wam baaardzo podziękować za wszystkie gratulacje jakie spłynęły do mnie po poprzednim poście! Dziękuję ogromnie!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także