Linki do sobotniej kawy #53

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   113 views

Linki do sobotniej kawy #53

Jan 14, 2017 - klosinski.net - 9
16 rzeczy, o których warto pamiętać tworząc stronę internetową

Rady, narzędzia i metody, które pomogą Ci zaplanować, zaprojektować i przetestować stronę internetową.

Jan 14, 2017 - blog.brand24.com - 2
5 Best Practices for Customer Engagement Online

Engaging online customers will win you more than just revenue. Use our top tips to adjust your customer engagement and social media strategy.

Jan 14, 2017 - czaplicka.eu - 1
Zmiany w regulaminie Facebooka odnośnie konkursów - grudzień 2016 (AKTUALIZACJA) - Wobuzz Monika Czaplicka

Prawdopodobnie nawet nie zauważyliście, że 27 grudnia zmianie uległ regulamin Facebooka. Warto jednak zwrócić uwagę, ponieważ wraz z ostatnią wersją są również zmiany odnośnie organizacji konkursów na Facebooku (może weszły wcześniej, ale ważne, że obowiązują teraz). Z tego powodu warto zapoznać się ze zaktualizowaną wersją regulaminu.

Jan 14, 2017 - sprawnymarketing.pl - 2
Marketingowe trendy 2017 - wypowiedzi 33 ekspertów

Przygotowaliśmy zestawienie wypowiedzi najlepszych marketerów prognozujących trendy 2017! Sprawdź, jakie nowości przewidują prawdziwi eksperci.

Jan 14, 2017 - facebook.com - 5
Facebook

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także