Linki do sobotniej kawy #57

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   179 views

Linki do sobotniej kawy #57

Feb 11, 2017 - jestrudo.pl - 1
Jak zarabiać na blogu - 5 sposobów na zarabianie przez internet | blog

Poradnik o 5 sprawdzonych sposobach na zarabianie przez internet opowiedzą specjaliści w swojej dziedzinie. Dowiedz się, jak zarabiać na blogu pieniądze.

Feb 11, 2017 - mamstartup.pl - 3
Zarobiliśmy 30 mln zł dzięki Slackowi, mailom i umiejętności nawiązywania relacji – Kuba Filipowski (Netguru)

Netguru jest nietypową firmą consultingową, sprzedającą usługi tworzenia oprogramowania wyłącznie online. Z Kubą Filipowskim, Head of Business Development w Netguru, rozmawiamy o tym, jak budować wielomilionowy biznes za pomocą Slacka, e-maila i umiejętności nawiązywania relacji.

Feb 11, 2017 - urszula-phelep.com - 2
Info-produkt: 5 rzeczy do zrobienia zanim zaczniesz go tworzyć - Urszula Marketing

Info-produkt, to elektroniczny produkt, który sprzedajesz lub dajesz bezpłatnie swoim klientom/czytelnikom. Co należy zrobić zanim go wypuścisz w świat?

Feb 11, 2017 - issuu.com - 3
Sztuka dodawania nieznajomych do znajomych

Dobry Handlowiec to taki, który potrafi nawiązywać znajomości z nieznajomymi! Jeżeli można do tego używać słuchawki telefonicznej, e-maila, SMS-ów, to dlaczego nie zamienić facebookowe kontakty w kontrakty?

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także