Linki do sobotniej kawy #60

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   96 views

Linki do sobotniej kawy #60

Mar 04, 2017 - rafaltomal.com - 3
How User Experience Design Pays Back to the Business - Rafal Tomal

Designers Area is a free membership where you can get access to my email newsletter and all of my exclusive design tools, assets and Genesis child themes.

Mar 04, 2017 - urszula-phelep.com - 3
Sprawdź, czy osiągniesz sukces we własnym biznesie - Urszula Marketing

Sukces we własnym biznesie. Masz własny biznes? Rozważasz otwarcie własnej firmy? A czy jesteś pewna, że się do tego nadajesz?

Mar 04, 2017 - medium.com - 4
13 Things You Should Give Up If You Want To Be Successful – Personal Growth

“On your last day on earth, the person you became will meet the person you could have become.” — Anonymous Sometimes, to become successful and get closer to the person we can become, we don’t need to…

Mar 04, 2017 - malawielkafirma.pl - 4
Jak ogarnąć codzienny chaos, pracować mniej i osiągać więcej

Jak ustalać życiowe priorytety? Na których zadaniach się skupiać, a które ignorować? Na te i inne pytania odpowiada Ola Budzyńska – Pani Swojego Czasu.

Mar 04, 2017 - startupmylife.net - 2
Jak tworzyć skuteczne reklamy na FB? - START UP MY LIFE

Stworzenie skutecznej reklamy na Facebooku wymaga nie tylko wiedzy, lecz również doświadczenia, które pojawia się po wielokrotnym testo

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do ponad 500 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także