Linki do sobotniej kawy #64

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   96 views

Linki do sobotniej kawy #64

Apr 01, 2017 - malawielkafirma.pl - 0
Docieranie do klientów B2B przez Facebooka. Jak robić to dobrze?

Docieranie do klientów B2B przez Facebooka jest możliwe i może przynosić świetne efekty – o ile jesteś skłonny zapłacić za dotarcie do tej grupy odbiorców.

Apr 01, 2017 - slideshare.net - 0
Aktualny stan social media

Często w mediach społecznościowych pojawiają się pytania na temat tego, jaki jest ich aktualny stan (liczba użytkowników, dane demograficzne, nowości). Dane są…

Apr 01, 2017 - liczysiewynik.pl - 1
Jak zbudować niesłychanie silną przewagę nad konkurencją? | Liczy się Wynik

Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś „TAK”, to koniecznie zobacz video zamieszczone poniżej. Wiem, że może jesteś zabiegany. Wiem, że być może nie masz czasu.

Apr 01, 2017 - jakoszczedzacpieniadze.pl - 0
Strategia promocji książki 'Finansowy ninja' - case study

Transparentność, sukces wydawniczy i samotna walka ze wspólnymi wrogami - to główne założenia strategii promocji mojej książki.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także