Linki do sobotniej kawy #66

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   104 views

Linki do sobotniej kawy #66

Apr 22, 2017 - grazynapawtellorente.com - 4
Zarabiaj na kursach – wywiad z Justyną Kwiatkowską

Strona dla kobiet, które tworzą i sprzedają kursy online.

Apr 22, 2017 - styledigger.com - 3
9 niewygodnych prawd o kobiecych biznesach - Style Digger

Kobiece biznesy często cechują zachowania i poglądy, które z jakiegoś powodu się przyjęły, a moim zdaniem są szkodliwe. Dziś rozprawiam się z niektórymi.

Apr 22, 2017 - liczysiewynik.pl - 2
Zabójczo skuteczne webinary. Ujawniam sekrety sukcesu LiczySieNauka.TV | Liczy się Wynik

Czy warto robić webinary? Nie szkoda na to czasu? Nie lepiej nagrać porządne video, które nakręcimy raz i będzie działało?

Apr 22, 2017 - arturjablonski.com - 2
Mierzenie skuteczności kampanii - Tagi UTM i Google Analytics - ArturJablonski.com

Dowiedz się, jak mierzyć skutecznośc kampanii dzięki tagom UTM i Google Analytics

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także