Linki do sobotniej kawy #69

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   157 views

Linki do sobotniej kawy #69

May 13, 2017 - 365dowolnosci.pl - 1
Jak zostać milionerem? Rozmowa z Fryderykiem Karzełkiem

Jak zostać milionerem? Tej odpowiedzi udzieli Fryderyk Karzełek - słynny finansista, milioner, ceniony money coach, autor książki „Pieniądze są sexy”.

May 13, 2017 - tomaszpalak.pl - 2
Ile o nas śledzą - 7 sposobów, by się przekonać - Tomasz Palak. Nie tylko prawo

Wiedzą, ile masz kredytów i znają plan twojego domu. Tagują zdjęcia bez Twojej wiedzy i liczą, na ile czasu zatrzymałeś się skrolując. Rysują na mapie twoje ścieżki. Ale Ty możesz śledzić śledzących.

May 13, 2017 - marketingibiznes.pl - 3
Własny biznes - 55 zasad, które pomagają prowadzić przedsiębiorstwo

Strona przedsiębiorców, którzy traktują Internet niezwykle poważnie!

May 13, 2017 - righthello.com - 3
Jak skutecznie skracać cykl sprzedaży

Jeśli zauważasz, że zasoby, które przeznaczasz na sprzedaż nie dają oczekiwanych efektów przeczytaj ten artykuł i zastanów się nad skróceniem cyklu sprzedaży.

May 13, 2017 - paweltkaczyk.com - 5
Budowanie marki osobistej… introwertyka – Paweł Tkaczyk

Budowanie marki osobistej introwertyka to – wbrew pozorom – bardzo łatwe zadanie. Ludzie ci mają mnóstwo mocnych stron, które mogą pokazać.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także