Linki do sobotniej kawy #7

artykuły marketingowe i biznesowe

Czujesz już zapach wiosny? Wczoraj było naprawdę pięknie, ciekawi mnie czy znajdzie się odważny, który dziś wypije pierwszą kawę w tym roku na ogrodzie 😉 A od marca można już pierwsze warzywa sadzić.. eh jak bardzo bym chciała mieć własny ogródek, może kiedyś..

 

No to lecimy z kolejnymi linkami 🙂

 

1. Od 0 do 10 tysięcy obserwujących na Instagramie w 3 miesiące

Fantastyczny case study opowiadający o tym, jak zdobywano obserwujących na Instagramie na profilu z zabawnymi animacjami uczącymi języka angielskiego. Polecam, bardzo dobrze się czyta!

 

2. 14 inspirujących prezentacji TED dla przedsiębiorców i nie tylko

Świetny zestaw najbardziej inspirujących prezentacji biznesowych stworzony przez Arkadiusza Szczudło

 

3. 10 pomysłów na wegańskie kotlety

Super zestaw przepisów na kotlety – wyglądają mega smacznie!

 

4. 5 powodów, dla których nie warto pić mleka!

Ja już zobojętniałam, kiedy słyszę, jak ktoś mówi, że mleko trzeba pić bo wapno.. No niestety, wielu ludzi nie wie o tym, że jest to zwykła propaganda przemysłu mleczarskiego – picie mleka jest dobre dla cielaka, a nie dla nas i mało tego.. może powodować problemy zdrowotne. Dobry wpis mówiący o tym wszystkim, poparty badaniami.

 

5. Praca w mieszkaniu, czyli co można wrzucić w koszty, jeśli mamy biuro we własnym domu?

Ciekawy poradnik, mówiący o tym, jak zmniejszyć podatek dochodowy, jeśli pracujemy z domu.

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

 

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także