Linki do sobotniej kawy #71

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   125 views

Linki do sobotniej kawy #71

May 27, 2017 - youtube.com - 0
Na co komu dziś Storytelling? | Adam Pioch | TEDxBielskoBiała

Adam is a mesmerizing storyteller that advocates on importance of storytelling in everyday life. How stories changes us, how they shape our culture and drive...

May 27, 2017 - blog.brand24.pl - 2
Ciut za uprzejmi. 13 dobrych praktyk budowania relacji z klientami

Jednym z najczęściej zadawanych pytań, jakie dostaje na FB oraz mailu są prośby o wskazanie dobrych praktyk budowania relacji z użytkownikami / klientami.

May 27, 2017 - angeliquetoque.com - 1
How I gained 120k+ users in the first 7 months. A Proud case study.

How to promote efficiently your app without a huge budget? This question worries a lot of indie developers and, surely, causes many sleepless nights. Creating a product on your own is a demanding task, but doing it without having enough knowledge, experience and funds makes it even more challenging. There’s widespread belief that marketing is something expensive, difficult and not very effective. However, it turns out that there are a few simple, easy applicable and proven methods, which will immediately help you to draw your potential customers’ attention and, finally, gain a big number of users for your application.

May 27, 2017 - malawielkafirma.pl - 3
25.000 zł zysku w trzy miesiące od startu? Tak to się robi

Jak z sukcesem wejść na nowy rynek z całkiem nieznanym produktem i ograniczyć koszty do minimum? W jaki sposób można sprzedać swoją wiedzę? Poznaj szczegóły

May 27, 2017 - arturjablonski.com - 2
Co publikować na fanpage'u firmy? Przykłady angażujących postów - ArturJablonski.com

Pomysły na posty na Facebooka. Gotowe rozwiązania, które możesz publikować na swoim fanpage'u i zdobywać uwagę odbiorców. Bierz i korzystaj!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także