Linki do sobotniej kawy #73

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   96 views

Linki do sobotniej kawy #73

Jun 10, 2017 - tosieoplaca.pl - 4
Jak skutecznie sprzedawać, nie mając aspiracji do bycia sprzedawcą? 7 najważniejszych zasad dla każdego! - To się opł...

Dzisiaj głos oddaję Mateuszowi, który jest stałym czytelnikiem bloga, a zawodowo zajmuje się sprzedażą. Jego rady przydadzą się każdemu, kto pracuje na własny rachunek.

Jun 10, 2017 - unmarketing.com - 1
The Vanity of Going Viral On Facebook

A few months ago, I went viral. It was all my ego could hope for and more. Tens of millions of views of me on stage. What else could a keynote speaker ask for

Jun 10, 2017 - blog.jakzarabiacpieniadze.com.pl - 1
CZY MAŁE BLOGI MAJĄ SZANSĘ ZARABIAĆ (I W JAKI SPOSÓB) - JAK ZARABIAC PIENIADZE?

Jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że każdy miał lub lada moment będzie miał przygodę z blogowaniem. Czasem ten epizod trwa zaledwie chwilę, a w skrajnych przypadkach staje się nawet źródłem utrzymania. Zdarzają się idealiści, albo osoby piszące wyłącznie dlatego, że to lubią i przez głowę im nie przejdzie brać za to pieniędzy (szanuję!). Myślę jednak, że sporą część nakręca jednak fakt, że są osoby, które zarabiają z tego dobre pieniądze. Praca z dowolnego miejsca na ziemi, opłacane przez marki wyjazdy, dary losu i ogólny „fejm” jednak kusi. Robimy to jednak również (tutaj skreśl niepotrzebne) dla satysfakcji, zabicia czasu, z powodu chęci dzielenia się swoimi przemyśleniami, poznawania nowych osób i tym podobne. W zasadzie, gdy zapytać się kogoś czemu zaczął blogować usłyszymy jedno z powyższych. Dużo ciekawsze są powody rezygnacji z blogowania. Pisałem o tym nieco wcześniej (o tutaj)

Jun 10, 2017 - liczysiewynik.pl - 1
3 potężne strategie biznesowe, dzięki którym już nigdy nie będziesz narzekał na brak klientów! | Liczy się Wynik

Żadne słowo nie pada tutaj przypadkowo i gwarantuję Ci, że jeśli zaczniesz wdrażać podane pomysły, to Twoja firma nie będzie musiała obawiać się konkurencji.

Jun 10, 2017 - arturjablonski.com - 0
Jak sprawdzić reklamy konkurencji na Facebooku - ArturJablonski.com

Dowiedz się, w jaki sposób zanalizować konkurencję na Facebooku i poznać, jak kieruje swoje reklamy do klientów. Podejrzyj sprawdzone sposoby!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także