Linki do sobotniej kawy #76

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   102 views

Linki do sobotniej kawy #76

Jul 15, 2017 - startupmylife.net - 1
Automatyzacja marketingu UserEngage – jak zwiększy sprzedaż? -

Automatyzacja marketingu - jak zwiększy sprzedaż? Wywiad z Michałem Korbą z UserEngage. Przeczytaj artykuł oraz przesłuchaj wywiadu

Jul 15, 2017 - tosieoplaca.pl - 4
Wymówki, które powstrzymują nas przed pracą na swoim i jak z nimi walczyć - To się opłaca!

Mówisz, że chciałbyś kiedyś być swoim szefem, ale jeszcze nie teraz? Sprawdź, czy chcesz tego naprawdę, czy po prostu posługujesz się jedną z popularnych wymówek.

Jul 15, 2017 - salaterka.pl - 2
Smutna prawda o pieczywie - salaterka

Im częściej analizuję skład pieczywa, tym bardziej czuję się nabierany na mit pieczywa, które powinno stanowić podstawę naszego żywienia. Dziś przemysł piekarniczy produkuje bowiem w większości po prostu jedzenie śmieciowe.

Jul 15, 2017 - prcalling.com - 3
Darmowy e-book "PR dla startupów"!

Masz startup? Już dziś pobierz darmowego e-booka "PR dla startupów", z którego dowiesz się, jak prowadzić skuteczny PR dla swojego biznesu!

Jul 15, 2017 - eachoneteachone.pl - 3
Skąd się bierze większość naszych problemów? Jak im zaradzić?

To nie sytuacje same w sobie są powodem naszych problemów. Jest pewna rzecz, która nas ogranicza i właśnie dziś się z nią rozprawiam! 🙂 Udanej lektury 🙂

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także