Linki do sobotniej kawy #80

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   112 views

Linki do sobotniej kawy #80

Aug 12, 2017 - zenblog.pl - 2
Freelancerze, dlaczego nie odpoczniesz?

Tak, wiem. Czasem się nie da. Terminy gonią, może jest opóźnienie, może coś się wydarzyło (gorący okres w pracy, tydzień bez komputera, nieprzewidziane problemy ze zdrowiem, może ważne sprawy do załatwienia, które wyłączyły nas z pracy). A może źle obliczone siły na zamiary.…

Aug 12, 2017 - gabinetodzaplecza.pl - 2
Jak skutecznie dotrzeć do nowych klientek na Facebooku? - Marketing gabinetu kosmetycznego, zarządzanie, przepisy, ro...

Jak dobrze znasz swoje potencjalne klientki? Wiesz co lubią, gdzie bywają, jakie mają zwyczaje? Taka wiedza pozwoli Ci naprawdę skutecznie pozyskiwać na Facebooku nowe klientki! Dowiedz się jak to zrobić!

Aug 12, 2017 - arturjablonski.com - 1
Grafiki reklamowe na Facebooku - wskazówki i wytyczne - ArturJablonski.com

Grafika to najważniejszy element reklamy na Facebooku. To przede wszystkim one przyciągają wzrok użytkowników. Dlatego rola kreacji jest nie do przecenienia. Przyjrzymy się więc temu, co odróżnia dobre grafiki reklamowe na Facebooku od tych złych oraz jak pisać teksty, które będą z nimi współgrały. Miłej lektury!

Aug 12, 2017 - asiainak.com - 3
Jak stworzyć skuteczne reklamy w Google AdWords - Asia Inak

Skuteczna reklama AdWords to klucz do sukcesu kampanii. Zwiększa nie tylko klikalność, ale także konwersje tj. sprzedaż bądź wypełnienie formularza.

Aug 12, 2017 - szczesliwawbiznesie.pl - 4
Jak podnieść ceny, żeby nie stracić klientów?

Jak podnieść ceny, żeby nie stracić klientów? Przestań się bać i wreszcie zacznij odpowiednio wyceniać swoje usługi. Dowiedz się jak to zrobić właściwie.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także