Linki do sobotniej kawy #84

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   210 views

Linki do sobotniej kawy #84

Sep 09, 2017 - 2017.lublin.wordcamp.org - 18
Jak zarabiać dobre pieniądze na WordPressie

Kilka pomysłów na to jak można naprawdę dobrze zarabiać z pracy tylko i wyłącznie używając WordPressa. Jak otworzyć się na rynek światowy, gdzie najlepiej zacząć, jak szukać zdalnej pracy, jak wygląda praca w USA i jak się reklamować.

Sep 09, 2017 - girlswhowp.com - 13
Jak pracuje Ula? Wywiad z Urszulą Phelep

Dziś mam specjalnego gościa, Ulę Phelep, która zajmuje się uczeniem dziewczyn, jak promować siebie on-line. Możecie ją znaleźć w jej Szkole Blogowania pod adresem szkolablogowania.pl i na stronie urszula-phelep.com.

Sep 09, 2017 - urszula-phelep.com - 22
3 rzeczy które ułatwią Ci tworzenie treści, plus technika drapacza chmur dzięki której stworzysz popularny wpis - Urs...

Patrzysz na to i jesteś pod wrażeniem. Każdy post, podcast czy webinar nagrany przez Urszule Phelep lub Ariadnę Wiczling jest świetnie przygotowany i przyciąga audytorium.

Sep 09, 2017 - programistaprawnik.pl - 10
Ochrona danych osobowych | PRZEWODNIK po Rozporządzeniu RODO

PORADNIK DLA KAZDEGO - ochrona danych osobowych => praktyczne wskazówki, najważniejsze zmiany, na co zwrócić uwagę, jak się przygotować.

Sep 09, 2017 - kierunekwolnosc.pl - 19
Czy programy partnerskie to dobry sposób na dochody pasywne?

Przekonaj się czy programy partnerskie to dobry sposób na zarabianie online. Wysłuchaj rad mojej rozmówczyni, cyfrowej nomadki Asi Szreder.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także