Linki do sobotniej kawy #85

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   178 views

Linki do sobotniej kawy #85

Sep 17, 2017 - kowalskidariusz.com - 16
Zdobywasz klientów dzwoniąc na zimno? Musisz to wiedzieć.

Co to jest prospecting? Dlaczego tradycyjne zimne telefony nie działają? Dlaczego klient marzy o tym, żeby się rozłączyć? Co zrobić, aby chciał rozmawiać?

Sep 17, 2017 - prakreacja.pl - 4
Pozyskiwanie leadów na Facebooku - aspekty prawne

Korzystasz z narzędzia Facebook Lead Ads? Dowiedz się, co musisz zrobić, by działać zgodnie z prawem, pozyskując leady na Facebooku.

Sep 17, 2017 - tosieoplaca.pl - 5
Czy można sprawdzić, co o Twoim pomyśle na biznes myślą przyszli klienci? - To się opłaca!

Jak sprawdzić, czy klientom spodoba się nasz produkt albo pomysł na biznes? Jest już narzędzie, które w tym pomoże. Zapraszam na gościnny wpis ING Banku Śląskiego.

Sep 17, 2017 - joannaceplin.pl - 7
Sep 17, 2017 - careego.pl - 8
Bezos Jeff, Amazon i 14 lekcji przywództwa

Jeff Bezos to postać niezwykła, postać która na zawsze zmieniła świat e-commerce. To właśnie Jeff jest autorem, inspirującej i motywującej listy 14 lekcji

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także