Linki do sobotniej kawy #88

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   228 views

Linki do sobotniej kawy #88

Oct 02, 2017 - prakreacja.pl - 22
RODO - czy naprawdę trzeba się bać? Poradnik dla Ciebie.

Szukasz informacji na temat RODO? W tym artykule znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Kompletny poradnik dostępny całkowicie nieodpłatnie.

Oct 02, 2017 - websitebuilder.org - 7
119 Facts You Don't Know About Email Marketing

Email Marketing is not dead! 119 facts here will help you find trends, techniques and strategies that increases the ROI from email marketing campaigns

Oct 03, 2017 - arturjablonski.com - 15
Promowanie postów na Facebooku - czy warto? - ArturJablonski.com

Promowanie postów na Facebooku to temat, wokół którego narosło wiele mitów. Dziś powiem Ci, czy warto to robić oraz jak robić to efektywnie.

Oct 05, 2017 - upsell.pl - 15
Prosta, szybka i AUTOMATYCZNA sprzedaż! Poznaj jeden ze składników tego procesu. Systemy fakturujące. - upSell.pl

Wiesz, o czym marzy każdy przedsiębiorca? Marzy o tym, żeby proces sprzedażowy przebiegał sprawnie i szybko. Czy da się to zrobić? Oczywiście, że tak! Tym, co ułatwia sprzedaż, są niewątpliwie systemy fakturujące. Dzięki nim znaczna część procesu sprzedażowego przebiega automatycznie. Jak to działa? Zobacz. 

5

Barbara Stawarz-García: Kult amatora w podróży. Czy każdy powinien tworzyć treści?

Oct 06, 2017 - youtube.com - 6
Barbara Stawarz-García: Kult amatora w podróży. Czy każdy powinien tworzyć treści?

„Widzę przyszłość, w której będziemy mieli 300 milionów reporterów” - powiedział przed laty Matt Drudge, założyciel platformy Drudge Report. Jak brać odpowie...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także