Linki do sobotniej kawy #102

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   4 votes   219 views

Linki do sobotniej kawy #102

Mar 09, 2018 - znakitowarowe-blog.pl - 14
Zastrzeżenie nazwy firmy – ile to kosztuje? Aktualne na 2018 r.

Przeczytaj ile pobiera Urząd Patentowy za zastrzeżenie nazwy firmy a ile za formalności weźmie rzecznik patentowy. AKTUALNE opłaty na 2018 r.

Mar 03, 2018 - cyfrowinomadzi.pl - 23
Jak stworzyć kurs online, dochód pasywny i przeżyć tsunami pracy — Cyfrowi Nomadzi

Pomysł nie narodził się z dnia na dzień, zwłaszcza że to mój pierwszy taki projekt i wcześniej nie wiedziałam jak stworzyć kurs online. Czekałam na pomysł kilka miesięcy w międzyczasie zajmując się innymi rzeczami. Wpadały mi różne rzeczy, ale żadna z nich nie wywołała oczekiwanego wrażenia ,,TO JEST TO!”

Mar 09, 2018 - posukcesnaszpilkach.pl - 21
5 rzeczy, które genialnie zwiększą Twoją sprzedaż | Po Sukces Na Szpilkach

Prowadzisz biznes i ciągle szukasz sposobów, które pomogą Ci pozyskać nowych klientów i podwajać swoje zyski? Przeczytaj ten artykuł i poznaj 5 rzeczy, które genialnie zwiększą Twoją sprzedaż!

Mar 09, 2018 - paniswojegoczasu.pl - 22
Jak nauczyć się samodyscypliny? - PANI SWOJEGO CZASUPANI SWOJEGO CZASU

Gdy przypomniałam ostatnio artykuł o tym, że znacznie bardziej cenię sobie samodyscyplinę niż motywację (znajdziesz go TUTAJ), zauważyłam, że wiele kobiet postrzega samodyscyplinę jako coś kompletnie nieosiągalnego!

Mar 09, 2018 - wannapelnazombie.pl - 20
6 rzeczy, których możesz nauczyć się od marketerów (nawet jeśli twój blog jest niekomercyjny)

Prowadzisz bloga o kulturze, recenzujesz książki i filmy... Aspekty sprzedażowe i marketing internetowy w ogóle cie nie interesują. To duży błąd. Przeczytaj, dlaczego.

Mar 09, 2018 - ceneo.pl - 5
POLECANA KSIĄŻKA NA MARZEC: Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować). Copywriting & Webwriting - Artur Jabłoński - ...

Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować). Copywriting & Webwriting - Artur Jabłoński już od 21,40 zł - od 21,40 zł, porównanie cen w 20 sklepach. Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i

Mar 09, 2018 - malawielkafirma.pl - 12
POLECANY PODCAST: Jak zaplanować proces sprzedaży, żeby twój handlowiec pracował na 100% swoich możliwości

Jak zaprojektować skuteczny proces sprzedaży, żeby jak najwięcej kontaktów z potencjalnymi klientami kończyło się zakupem? Który etap jest najważniejszy? Czy każdy przedsiębiorca potrzebuje persony? Sprawdź!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także