Linki do sobotniej kawy #106

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   1 votes   240 views

Linki do sobotniej kawy #106

Apr 13, 2018 - katarzynapluska.pl - 5
Leniwy pracownik? Teoria X i Y McGregora

Leniwy pracownik? Teoria X i Y McGregora Sprawdź style zarządzania, które odpowiadają za motywację ludzką do pracy.

Apr 06, 2018 - ceneo.pl - 3
POLECANA KSIĄŻKA NA KWIECIEŃ: Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Ceny już od 22,91 zł ✅ Porównaj ceny i zobacz opinie w 1 sklepach. Zobacz inne Pozostałe E-booki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl

Apr 13, 2018 - ileduszazapragnie.com - 21
Work-life balance, czyli o potrzebie nicnierobienia – ILE DUSZA ZAPRAGNIE

Kiedy byłam dzieckiem, a później nastolatką, bardzo dużo czytałam. Czasem leżąc w łóżku, na kanapie, nieraz na kocu w ogrodzie, grzejąc twarz w promieniach słońca. Potrafiłam tak spędzić pół dnia, niejednokrotnie zasypiając nad książką, innym razem zdarzało mi się zapatrzyć  w przestrzeń i zamyślić trochę nad wszystkim, a trochę nad niczym. Nie raz słyszałam z…

Apr 13, 2018 - blog.betimes.pl - 9
Jak ułatwić wyszukiwanie w sklepie internetowym? - beTimes.pl : beTimes.pl

Nieco ponad połowa klientów e-sklepów, ma problem z dotarciem do interesujących go informacji. I to Twoim zadaniem, jako właściciela sklepu, jest możliwie ułatwić klientowi poszukiwania. Podam Ci kilka przykładów, które mam nadzieję, zainspirują Cię do zmian na sklepie zmierzających do poprawy jego użyteczności 🙂

Apr 13, 2018 - tekstowni.pl - 17
Jak słowa ustawiają Ci sprzedaż? • Tekstowni.pl

Wiesz, jak dużo zależy od słów? Jeśli masz produkt i próbujesz go sprzedać, to słowa, jakimi o tej sprzedaży myślisz, nie są jedynie słowami. Są impulsem, który wpływa na to, jak prezentujesz swoją ofertę, a tym samym decyduje o Twoim sukcesie. Przejrzyj ten tekst, a zobaczysz, jak od stylu myślenia o sprzedaży zależą jej efekty. Przeczytaj go do końca, a dowiesz się, jak możesz sobie pomóc.

Apr 13, 2018 - priceintelligently.com - 2
The Value Metric: Optimize Your Pricing Strategy for High Growth

See why evaluating your value metric and aligning it with your pricing strategy is the key to optimizing your SaaS business for profits and growth.

Apr 13, 2018 - anetaduk.com - 17
POLECANY PODCAST: AD 006: Minimalna cena strony internetowej

...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także