Linki do sobotniej kawy #107

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   1 votes   279 views

Linki do sobotniej kawy #107

Apr 20, 2018 - urszula-phelep.com - 11
Jak zobaczyć wyłącznie posty z ulubionych fanpage na Facebooku? - Urszula Marketing

Jak sprawdzić posty z ulubionych fanpage i ich ostatnie publikacje? To naprawdę nic trudnego - przedstawie Ci to w formie video!

Apr 20, 2018 - ceneo.pl - 3
POLECANA KSIĄŻKA NA KWIECIEŃ: Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Ceny już od 22,91 zł ✅ Porównaj ceny i zobacz opinie w 1 sklepach. Zobacz inne Pozostałe E-booki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl

Apr 20, 2018 - prettywelldone.pl - 14
JAK NAUCZYĆ SIĘ DELEGOWAĆ ZADANIA? - Pretty Well Done!

By nauczyć się delegować zadania potrzeba czasem więcej czasu. A jednak warto, bo zatrudnienie wirtualnego wsparcia może okazać się milowym krokiem naprzód.

Apr 20, 2018 - cyfrowinomadzi.pl - 15
Wirtualna asystentka, czyli jak się nie zaorać — Cyfrowi Nomadzi

Do stu razy sztuka! Wiele razy zatrudniam kogoś do pomocy przy blogu lub gdy prowadziłam własną agencję. Tak też było teraz, gdy potrzebowałam pomocy w pracach związanych z moim kursem pozyskiwania klientów „Jak Zwiększyć Sprzedaż Usług w Internecie”.

Apr 20, 2018 - margoleads.com - 3
POLECANY PODCAST: #ML036 Jak zrozumieć potrzeby klientów? – Margo Ovsiienko - Margo Leads

Czy klienci kłamią? (czyli jak zrozumieć potrzeby klientów?). Przeczytaj artykuł i przesłuchać odcinek podcastu "Margo Leads"!

Apr 20, 2018 - posukcesnaszpilkach.pl - 28
3 aktywności, dzięki którym dotrzesz do nowych klientów | Po Sukces Na Szpilkach

Masz Facebooka? Instagram? Własną stronę internetową? Świetnie! Czasami jednak warto wyjść poza utarte schematy i spróbować czegoś zupełnie nowego! W tym wpisie przedstawiłam trzy niecodzienne aktywności, dzięki którym dotrzesz do nowych klientów.

Apr 20, 2018 - robertmarczak.pl - 29
6 pomysłów na posty na Facebooku, które pomogą Ci budować wizerunek eksperta | Robert Marczak - lead generation, kons...

Poznaj 6 przykładów, które pomogą Ci budować wizerunek eksperta. Pozstaw na edukację odbiorców, a pozyskasz nowych klientów, dzięki dzieleniu się wiedzą.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także