Linki do sobotniej kawy #108

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   2 votes   304 views

Linki do sobotniej kawy #108

Apr 27, 2018 - zdalnyninja.pl - 39
Jak zorganizować swoje miejsce pracy i podnieść produktywność - Zdalny Ninja

Masz problem z porannym wstawaniem? Nie jesteś sam. Miliony osób codziennie zmagają się z doborem właściwej pory do działania i z organizacją swojego miejsca pracy.

Apr 26, 2018 - tekstowni.pl - 36
Jak zepsuć tekst na stronę firmową? 5 niezawodnych sposobów

Jeśli jesteś jedną z tych osób, którym klienci przeszkadzają w prowadzeniu biznesu, mam coś dla Ciebie. Oto 5 rozwiązań, które możesz zastosować na stronie, jeśli chcesz raz na zawsze mieć z głowy maile z zapytaniami, rozliczanie rachunków i te wszystkie sprawy, które odrywają Cię od ważniejszych zajęć.

Apr 27, 2018 - ceneo.pl - 10
POLECANA KSIĄŻKA NA KWIECIEŃ: Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Ceny już od 22,91 zł ✅ Porównaj ceny i zobacz opinie w 1 sklepach. Zobacz inne Pozostałe E-booki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl

Apr 27, 2018 - zagadki-ebiznesu.pl - 25
Polityka prywatności, Google Analytics i RODO - 3 trudne tematy, które musisz oswoić - Zagadki e-biznesu. Blog o e-bi...

Co te 3 zagadnienia mają ze sobą wspólnego? Całkiem sporo. Poza tym, że są trudne, wiążą się ze sobą i będą nas coraz bardziej "prześladować".

Apr 27, 2018 - hashtagstory.pl - 18
6 powodów, dla których warto mieć strategię marki? - HashtagStory

Jeśli zastanawiasz się czym jest i po co Ci strategia marki, ten artykuł jest dla Ciebie. 6 powodów, które pokażą Ci, że warto ją mieć.

Apr 27, 2018 - szczesliwawbiznesie.pl - 19
Gorsze dni w firmie - jak sprawić, żeby działały na Twoją korzyść? - szczesliwawbiznesie.pl

Miewasz czasem gorsze dni w Twoim biznesie? Takie okresy, kiedy klientów nie ma, z utęsknieniem czekasz na jakiekolwiek nowe zamówienie, telefon nie dzwoni, maile nie przychodzą…

Apr 27, 2018 - klosinski.net - 9
POLECANY PODCAST: Dlaczego rezygnujemy i co z tym zrobić – Jacek Kłosiński

Przed Tobą czternasty odcinek mojego podcastu „Pomoc w kreatywnej Pracy”. Żeby go posłuchać, kliknij żółty przycisk powyżej.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także