Linki do sobotniej kawy #112

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   0 votes   323 views

Linki do sobotniej kawy #112

May 31, 2018 - klosinski.net - 16
Wyzwanie #12tygodni – zobacz jak planuję i działam – Jacek Kłosiński

Do tej pory sporo mówiłem o tym, jak planować i organizować swoją pracę. Pokazywałem dużo zasad i teorii, które same w sobie są ważne, ale tak naprawdę bez praktyki niewiele dają. Pomyślałem, że warto zrobić krok dalej.

Jun 01, 2018 - socialtigers.pl - 22
Księga Adsów 2.0 - zostań tygrysem social mediów

Dowiedz się jak efektywnie wykorzystać system reklamowy FB Ads

Jun 01, 2018 - prawowmodzie.pl - 10
Umowy powierzenia pod RODO - gdy udostępniasz dane osobowe - Prawo w modzie

Dość często zdarza się, że prowadzący działalność udostępnia w jakiś sposób dane osobowe swoich klientów, kontrahentów lub współpracowników innym podmiotom w ramach ourtsourcingu. W sytuacji, gdy podmiot trzeci korzysta z danych osobowych, których nie zebrał samodzielnie, powinien mieć do tego jakąś podstawę.

Jun 01, 2018 - upsell.pl - 8
RODO na ostatnią chwilę! Jak się ma Twój newsletter? - upSell.pl

RODO, czyli unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, będziemy stosować już od 25 maja. Z pewnością słyszałeś już wiele na ten temat – rewolucja w ochronie danych osobowych – to jedno z najpopularniejszych haseł. Kiedy słucha się tylko ogólników, RODO może przerażać, wydawać się skomplikowane i zawiłe. Ale, gdy tylko poznasz szczegóły, okaże się, że nie ma w tym nic trudnego.

Jun 01, 2018 - jakzycwnecie.pl - 13
POLECANY PODCAST: Realizacja zleceń WordPressowych od kuchni | Jak żyć w necie

Realizacja zleceń w WordPressie wydaje się być łatwym kawałkiem chleba. Pozyskujesz zlecenie, wykonujesz stronę internetową, ktoś płaci ci za usługę i gotowe. Wydaje się, że im lepiej znasz WordPressa, tym łatwiej i szybciej możesz w taki sposób zarobić nie małe pieniądze. I ja podobnie myślałam. Rzeczywistość jednak szybko weryfikuje ten obraz. W tym odcinku dzielę się tym, jak realizacja zleceń opartych o WordPress wygląda w naszej firmie. Klika lat doświadczenia i dziesiątki Klientów pozwoliły nam wypracować takie standardy, które minimalizują zagrożenia związane z prowadzeniem biznesu online i możliwe problemy z płatnościami. Zapraszam. Kliknij, by pobrać odcinek Linki do miejsc wymienionych w odcinku: formularz specyfikacji na blogu strona Wojtka Wawrzaka narzędzie Page Speed Insights narzędzie GT Metrix wywiad z Maćkiem Kuchnikiem generator zastępczych treści Lorem ipsum narzędzia do spotkań online - Appear.in, Zoom link do książki "WordPress w 10 krokach" A do newslettera i powiadomień o każdym nowym odcinku zapiszesz się poniżej 🙂

Jun 01, 2018 - ceneo.pl - 3
POLECANA KSIĄŻKA NA CZERWIEC: Skuteczne Social Media Prowadź Działania Osiągaj Zamierzone Efekty Wyd. 2 - Miotk Anna

Książka Skuteczne Social Media Prowadź Działania Osiągaj Zamierzone Efekty Wyd. 2 - Miotk Anna - od 28,40 zł, porównanie cen w 43 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także