Linki do sobotniej kawy #115

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   0 votes   220 views

Linki do sobotniej kawy #115

Jun 16, 2018 - blog.brand24.pl - 23
4 rzeczy o których musisz pamiętać budując profil marki na Instagramie. | Akademia Brand24

Na co zwrócić uwagę podczas budowy profilu marki na Instagramie? Jak znaleźć najpopulaniejsze hashtagi, jakie narzędzia? Odpowiedzi w tekście!

Jun 19, 2018 - paweltkaczyk.com - 17
Jun 19, 2018 - brandglow.pl - 10
Dobre czasy, złe czasy czyli o marketingu na dobre i na złe.

Czy marketing firmy pozwala Ci przygotować się na zmiany rynkowe i mieć nad nimi jakąkolwiek kontrolę? Czy możesz go prowadzić tak, by minimalizować niekorzystne zawirowania zewnętrzne?

Jun 21, 2018 - blog.betimes.pl - 13
Case Study: lead magnet i formularz zapisu - jak stworzyć? - beTimes.pl : beTimes.pl

Krok po kroku, jak stworzyłem lead magnet, opublikowałem ebooka, przygotowałem formularz i opublikowałem to na blogu. Czego nie zrobiłem, a co mógłbym zmienić...

Jun 22, 2018 - ceneo.pl - 2
POLECANA KSIĄŻKA NA CZERWIEC: Skuteczne Social Media Prowadź Działania Osiągaj Zamierzone Efekty Wyd. 2 - Miotk Anna

Książka Skuteczne Social Media Prowadź Działania Osiągaj Zamierzone Efekty Wyd. 2 - Miotk Anna - od 28,40 zł, porównanie cen w 43 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze

Jun 22, 2018 - malawielkafirma.pl - 9
POLECANY PODCAST: Content marketing w 2018 roku. Czy tworzenie blogów firmowych nadal ma sens?

Jakie są propozycje na content marketing 2018 ? Na jakich treściach skupić się, żeby budować zaangażowaną społeczność, która chętnie u ciebie kupuje?

Jun 23, 2018 - urszula-phelep.com - 13
Jak stworzyć baner z przyciskiem na stronę Facebooka - Urszula Marketing

Jak stworzyć baner z przyciskiem na stronę Facebooka. Tutorial wideo, który przedstawia krok po kroku kreowanie takiego banera.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także