Linki do sobotniej kawy #116

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   1 votes   242 views

Linki do sobotniej kawy #116

Jun 28, 2018 - paniswojegoczasu.pl - 19
Jak napisałam e-book w 9 dni - PANI SWOJEGO CZASUPANI SWOJEGO CZASU

Może wiesz, a może nie, ale niedawno skończyłam pisać e-book „Promocja i sprzedaż w biznesie online. Autentycznie, bez ściemy i po ludzku”.

Jun 28, 2018 - marketingibiznes.pl - 26
CHECKLISTA ekomersiaka: Jak skuteczniej zwiększyć sprzedaż w sieci? [7 EKSPERTÓW] | Marketing i Biznes

Cyfrowy magazyn o ecommerce, technologii i marketingu

Jun 30, 2018 - tekstowni.pl - 30
Przychodzi klient na landing page, czyli jak sprzedajesz, tak sprzedasz

Ta historia zaczyna się zawsze tak samo. Przychodzi klient na stronę landing page. Z ciekawości. Z głową pełną wątpliwości i pytań. Z cieniem nadziei, że to, co zobaczy, coś zmieni w jego życiu. Teraz wszystko zależy od tego, jaki sprzedawca wyjdzie mu naprzeciw. Jak się wczuje i co powie. Może to wyglądać np. tak…

Jun 30, 2018 - zdalnyninja.pl - 22
Jak sprawdzić swój pomysł na biznes? - Zdalny Ninja

Jak sprawdzić czy Twój pomysł na biznes jest sensowny? Planujesz własny biznes? Musisz dowiedzieć się, dlaczego może Ci się nie udać.

Jun 30, 2018 - tosieoplaca.pl - 17
5 pytań, jakie warto sobie zadać, zanim napiszesz książkę + świetna metoda pracy - To się opłaca!

Właśnie piszę trzecią książkę. Chociaż może „piszę” to za dużo powiedziane, bo ja ją bardziej fotografuję niż piszę. Będzie to druga książka z przepisami na drinki. Pierwszą („Proste drinki”) wydałam 3 lata temu i przyszedł czas, że klienci upominają się o nową.

Jun 30, 2018 - ceneo.pl - 5
POLECANA KSIĄŻKA NA CZERWIEC: Skuteczne Social Media Prowadź Działania Osiągaj Zamierzone Efekty Wyd. 2 - Miotk Anna

Książka Skuteczne Social Media Prowadź Działania Osiągaj Zamierzone Efekty Wyd. 2 - Miotk Anna - od 28,40 zł, porównanie cen w 43 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze

Jun 30, 2018 - malawielkafirma.pl - 9
POLECANY PODCAST - Content marketing w 2018 roku. Czy tworzenie blogów firmowych nadal ma sens?

Jakie są propozycje na content marketing 2018 ? Na jakich treściach skupić się, żeby budować zaangażowaną społeczność, która chętnie u ciebie kupuje?

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także