Linki do sobotniej kawy #120

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   2 votes   227 views

Linki do sobotniej kawy #120

Jul 27, 2018 - tosieoplaca.pl - 24
54 programy partnerskie, które można promować na blogu o biznesie i rozwoju - To się opłaca!

Masz blog o tematyce finansowej, związanej z rozwojem osobistym, prowadzeniem firmy, marketingiem czy e-commerce i chciałbyś zarabiać na afiliacji? Przygotowałam listę kilkudziesięciu programów, w których możesz polecać swoim czytelnikom różne produkty.

Jul 27, 2018 - klosinski.net - 32
6 sposobów na prostotę – Jacek Kłosiński

Minimalizm jest na topie – nie tylko dlatego, że taka panuje moda, ale też dlatego, że po prostu ułatwia ogarnięcie świata, w którym żyjemy.

Jul 26, 2018 - albacross.com - 10
How To Grow Your Business (16 Free Growth Hacking Methods And Tools)

Need to learn how to grow your business, but operating under a tight budget? Here are 16 free methods and tools that you can use to growth-hack your way to success!

Jul 27, 2018 - serwisantka.pl - 3
Czy Facebook zapisuje gdzieś odpowiedzi osób dołączających do grupy na FB? – Pani Serwisantka

Prowadzisz swoją grupę na Facebooku, masz ustawione pytania dla dołączających do grupy, ale po zatwierdzeniu ich nigdzie tych odpowiedzi nie możesz znaleźć? Facebook ich nie zapisuje. Jeśli chcesz je mieć zgromadzone i móc do nich wrócić - musisz zadbać o to sama. Choć, pokażę Ci, jak można to zrobić!

Jul 27, 2018 - blog.2edu.pl - 12
Top 5 sposobów na kurs online, który nie będzie działał - opowiada Przemek Kędzia - Piotr Peszko

Przemek przypomina, że jeżeli ktoś jest ekspertem w jakiejś dziedzinie, to ma bardzo dobrze usystematyzowaną i pokategoryzowaną w pewne obszary wiedzę, a jeżeli chce coś przedsięwziąć, może sobie do tych obszarów sięgać i czerpać z nich. To przekłada się automatycznie na fakt, że eksperci uczą innych w oparciu o podobne mechanizmy, czyli zaczynając od podstaw, trochę tak jak w szkole. Problem polega na tym, że dorośli uczą się inaczej – przez rozwiązywanie problemów. Muszą więc mieć motywację i czuć, że wiedza do czegoś im się w rzeczywistości przyda, że mogą wykorzystać ją tu i teraz. Jeśli zafundujemy im podejście typowo eksperckie, to otrzymają wielki kurs e-learningowy skoncentrowany na wiedzy, za pomocą której mogą rozwiązać problem w PRZYSZŁOŚCI, podczas gdy chcą uczynić to NATYCHMIAST. W związku z tym owo podejście eksperckie trzeba przerobić na podejście oparte na problemach, z którymi uczestnik szkolenia ma do czynienia – a więc potrzebną wiedzę musimy tak poszatkować i poukładać, żeby była ona przyporządkowana do problemów, które uczestnicy chcą rozwiązać. Spójrzmy na przykład: jeśli coś nie działa w motocyklu, to rozbierasz go, szukasz przyczyny i się przy tym uczysz. Oczywiście masz mnóstwo źródeł, z których możesz skorzystać. Ważne jest jednak to, że Twoja motywacja pochodzi z faktu zaistnienia problemu. Sytuację tę można przełożyć wprost na projektowanie szkolenia e-learningowego. W jego ramach musimy sobie zadać pytanie, z jakim problemem mają do czynienia uczestnicy i co będzie ich motywowało do nauki, a wiedza, która jest im potrzebna do rozwiązania problemu, podawana będzie niejako w tle, w kontekście tego problemu.

Jul 27, 2018 - ceneo.pl - 4
POLECANA KSIĄŻKA NA LIPIEC: Książka Wojciech Haman, Jerzy Gut. Handlowanie to gra. - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Książka Wojciech Haman, Jerzy Gut. Handlowanie to gra. - od 31,88 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze oferty, opinie..

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także